Ďábelské hry: Případy Kim Stoneové

Ďábelské hry: Případy Kim Stoneové - Angela Marsonsová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Angela Marsonsová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábelské hry: Případy Kim Stoneové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďábelské hry: Případy Kim Stoneové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angela Marsonsová. Číst Ďábelské hry: Případy Kim Stoneové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čím větší zlo, tím ďábelštější hra…Inspektorku Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného, ubodaného těla – oběť je však zároveň i zločincem, pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však začne být jasné, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na Kim vlastní zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát – je to osobní.Ďábelské hry, druhý román Angely Marsonsové, jednoznačně potvrzuje, že jeho autorka (debutující v roce 2015 knihou Němý křik) je vycházející mezinárodní hvězdou žánru krimi.


...im ví, že každý další krok může být smrtící ... Knižní série Případy Kim Stoneové | Kupte na Martinus.cz ... . A tentokrát - je to osobní. Ďábelské hry, druhý román Angely Marsonsové, jednoznačně potvrzuje, že jeho autorka (debutující v roce 2015 knihou Němý křik) ... Série: Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 2. Žánr: Literatura světov ... Čtenářská recenze: Angela Marsonsová - Ďábelské hry, Případy Kim Stoneové 2 23.10.2018. Ve druhé knize britské autorky Angely Mars ... Ďábelské hry (Případy Kim Stoneové 2) | | Palmknihy - e ... ... .10.2018. Ve druhé knize britské autorky Angely Marsonsové s výraznou postavou detektiv inspektora Kim Stoneovou řeší tato hlavní postava hned několik věcí najednou. Případy Kim Stoneové 2: Ďábelské hry, je pokračováním knihy Němý křik, která se stala obrovským hitem. Doufala jsem, že autorka nepoleví ve svém vypravěčském tempu, a mo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY