Pod povrchem

Pod povrchem - Stacy Robinsonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stacy Robinsonová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod povrchem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod povrchem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stacy Robinsonová. Číst Pod povrchem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na první pohled dokonalá rodina - bohatý podnikatel Michael, jeho krásná žena Claire a jejich sedmnáctiletý talentovaný syn Nicholas. Jenomže idyla bere za své ve chvíli, kdy se Nicholas předávkuje drogami a upadne do kómatu a Michael, kvůli němuž se Claire vzdala vlastní kariéry, chce svou ženu opustit. Jenomže Claire v tomto případě není oběť - Nicholas ji načapal při nevěře a Michael ji chce opustit ze stejného důvodu. Nic ovšem není tak tak černobílého, jak se může zdát. Claire odmítne nést celou vinu a svému muži se postaví. Krom černého svědomí, pochybností o životě, o sobě a Michaelovi má totiž navíc také neutuchající vůli. A najednou se začnou z minulosti vynořovat tajemství, která měla raději zůstat zapomenuta… Vynikající psychologické rodinné drama Pod povrchem je debutovým románem Američanky Stacy Robinsonové.


...í pohled dokonalé manželství. Ona, Clarie Spencer (Michelle Pfeiffer), žena v domácnosti, která se vzdala kvůli manželově kariéře své hudební kariéry ... Pod povrchem | Pod povrchem | JOJ Family - Televize, která ... ... . On, Dr. Norman Spencer (Harrison Ford), univerzitní vědec v oboru výzkumu, nadevše milující… Pod povrchom Peter (VLADO ČERNÝ) je na Janku (JANA VALOCKÁ) milý a ona verí, že sa rozhodol znova žiť. Ale je to naozaj tak? Po tom, čo Lenka (KRISTÍNA… Peter (VLADO ČERNÝ) je na Janku (JANA VALOCKÁ) milý a ona verí, že sa rozhodol znova žiť. ... Nikdo z nich však netušil, že hluboko pod zemským povrchem objeví něco, co změní jejich životy navždy. O 100 let později se nešťastnou náhodou o ... Pod povrchem OKD - YouTube ... . ... Nikdo z nich však netušil, že hluboko pod zemským povrchem objeví něco, co změní jejich životy navždy. O 100 let později se nešťastnou náhodou ocitáte v domě jednoho z havířů a jediná cesta na povrch je skrze dů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY