Krumlovské skoky časem

Krumlovské skoky časem - Ondřej Hájek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Hájek,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Krumlovské skoky časem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krumlovské skoky časem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Hájek,. Číst Krumlovské skoky časem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace obsahuje velice populární srovnávací snímky Českého Krumlova – snímek převážně ze začátku 20. století a konfrontační snímek ze stejného místa z doby současné. Publikace je pokračováním řady úspěšných „srovnávacích“ publikací. Na knize spolupracovalo naše vydavatelství FOTO STUDIO H a Museum Fotoatelier Seidel. Autorem nových fotografií je Ondřej Hájek, texty Ing. Petra Hudičáka jsou v knize uvedeny v šesti jazycích.


...umlovské skoky časem byla vydána rovněž za podpory českokrumlovských patriotů a institucí ... Krumlovské skoky časem - Ondřej Hájek, Petr Hudičák ... ... ... Krumlovské skoky časem (Ondřej Hájek, Petr Hudičák ... ... umlovské skoky časem byla vydána rovněž za podpory českokrumlovských patriotů a institucí. A FOTO STUDIO H s.r.o. jim tímto v závěru knihy děkuje, bez jejich pomoci se dnes regionální publikace nevydávají lehce. Anebo jsou jen v malém nákladu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY