Tíha nenávisti: Najde se oltářní vrah?

Tíha nenávisti: Najde se oltářní vrah? - John Hart | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Hart
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tíha nenávisti: Najde se oltářní vrah?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tíha nenávisti: Najde se oltářní vrah? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Hart. Číst Tíha nenávisti: Najde se oltářní vrah? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na okraji nejmenovaného města v Severní Karolině stojí věznice, v níž si odpykává trest za vraždu bývalý vynikající policista Adrian Wall. Po třinácti letech je podmínečně propuštěn v příšerném tělesném stavu, který svědčí o tom, že byl během let strávených ve věznici krutě týrán. Za městem stojí opuštený zchátralý kostel, na jehožoltáři se před oněmi třinácti lety našla mrtvá mladá žena. Důkazy ukazovaly na Adriana: jeho DNA za nehty jeho oběti, jeho otisky na pohozené plechovce od piva. Jen dva lidé věří v Adrianovu nevinu: mladá policistka Liz a stařičký Adrianův obhájce Jones. Jen dva lidé věřili v Adrianovu nevinu: mladá policistka Liz a stařičký Adrianův obhájce Jones. S Adrianem si odpykával doživotní trest lupič Eli. Peníze z jeho velké loupeže se nikdy nenašly a ředitel věznice je přesvědčen o tom, že Wall zná místo úkrytu. Po Adrianově propuštění je ve stejném kostele za městem nalezena mrtvola ženy zavražděné stejným způsobem jako ona žena před třinácti lety. Podezření samozřejmě padne na Adriana, jenže tentokrát proti němu nejsou důkazy.


...s a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online ... Tíha nenávisti - John Hart — Kniha.cz ... . Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Najde se oltářní vrah? Jak se bude vyvíjet hoba za pokladem mrtvého lupiče? Všechny nitky se nakonec scházejí na jednom místě, kde dojde v dramatickém závěru k překvapivému rozuzlení. Tíha nenávisti. Kdo napsal knihu Tíha nenávisti? Autorem je John Hart. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možn ... Tíha nenávisti - Knihy.cz ... . Kdo napsal knihu Tíha nenávisti? Autorem je John Hart. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha: Tíha nenávisti -- Najde se oltářní vrah? - John Hart. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY