Drakkar. Z dávné Ameriky

Drakkar. Z dávné Ameriky - Viktor Labský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Viktor Labský
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Drakkar. Z dávné Ameriky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Drakkar. Z dávné Ameriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Labský. Číst Drakkar. Z dávné Ameriky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dobrodružná novela pro mládež. Hlavními hrdiny jsou dva čtrnáctiletí vikingští hoši, jeden svobodný a druhý otrok. Navzdory zákazu jdou lovit ryby daleko do hor. Když se příští den vrátí, zjistí, že jejich osada byla vyvražděna. Zdá se, že i oni sami jsou tak odsouzeni k záhubě, neboť jsou bez prostředků a blíží se severská zima. Doprovodné kresby Petra Horáčka navazují na burianovskou tradici české knižní ilustrace.


...r. Z dávné Ameriky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Mrkácek Ciko (1982) - &&&&& Dailymotion ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... E-kniha: Drakkar -- Z dávné Ameriky - Viktor Labský ... Podnázev: Z dávné Ameriky. Dobrodružná novela pro starší děti a mládež, jejímiž hlavními hrdiny jsou dva čtrnáctiletí vikinš ... Drakkar (Viktor Labský) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Dobrodružná novela pro starší děti a mládež, jejímiž hlavními hrdiny jsou dva čtrnáctiletí vikinští hoši, jeden svobodný a druhý otrok. E-kniha: Drakkar -- Z dávné Ameriky - Viktor Labský ... Nařízením vlády jsou ale z preventivních důvodů zavřeny naše pobočky, přičemž některé umožňují převzetí stávajících zásilek, bližší informace naleznete zde. Kniha: Drakka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY