Jak se zbavit Mstivý Soni

Jak se zbavit Mstivý Soni - Jiří Holub | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Holub
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se zbavit Mstivý Soni.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se zbavit Mstivý Soni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Holub. Číst Jak se zbavit Mstivý Soni Online je nyní tak snadné!

POPIS


Než k nám do Žábokudel přišla Mstivá Soňa, bylo vlastně všechno úplně v pořádku. Jsme malý městečko, kde, jak říká naše babi, vidí do talíře každej každýmu. Máme jedno náměstí, radnici, na kopci hrad a naši slavnou školu. Právě tam chodím já, Čalabounová, Žvejkalová, Vřeteno nebo srabík Vášnivý a všichni jsme žáky páté třídy. Není nás moc, asi patnáct, protože jak říkám, Žábokudly jsou maličký město mezi kopcema a lesama, a tak je možný, že jste o něm ani neslyšeli. Učitelé nás moc rádi nemají, prej všichni rosteme pro polepšovnu, ale my si to nemyslíme. Asi trochu zlobíme, ale kdo ne? A tím vlastně víte, vše potřebné - v Žábokudlech se jednoduše rozpoutala válka páťáků proti přísné paní učitelce. I když, občas to vypadá, že je to přesně naopak. V každém případě příhody dětí, rodičů i učitelského sboru, které se udály během druhého pololetí v jedné malé základní škole, vám přinesou spoustu legrace a také inspirace pro vlastní rošťárny.


...y informace o produktu Kniha Jak se zbavit Mstivý Soni - Jiří Holub, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak se zbavit Mstivý Soni - Jiří Holub ... Soutež o 3 knihy Jak se zbavit Mstivé Soni ... . Jak se zbavit mstivý Soni 2011; Kolik váží Matylda 2009; Tisíc jizev 2008; všech 7 knih autora. Kniha Jak se zbavit mstivý Soni je v. Přečtených: 63x: Audiokniha Jak se zbavit mstivý Soni obsahuje veselý příběh, určený především dětem. Autor Jiří Holub, čte David Novotný. Na nejzlobivější třídu v Žabokudlách je nasazen speciálně trénovaný pedagogický kalibr. Knížka pro děti mladšího ško ... Pohádky z knihovny - Jak se zbavit Mstivý Soni / kapitola ... ... . Autor Jiří Holub, čte David Novotný. Na nejzlobivější třídu v Žabokudlách je nasazen speciálně trénovaný pedagogický kalibr. Knížka pro děti mladšího školního věku Jak se zbavit Mstivý Soni přiláká pozornost adresátů již samotným titulem, prozrazujícím nenucenost vypravěčské polohy a slibujícím dobrodružnost zápletky. Ani j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY