Zen na každý den: Štěstí je teď a tady

Zen na každý den: Štěstí je teď a tady - Charlotte Joko Becková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Joko Becková
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zen na každý den: Štěstí je teď a tady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zen na každý den: Štěstí je teď a tady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Joko Becková. Číst Zen na každý den: Štěstí je teď a tady Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zen na každý den představuje mimořádnou knihu o základních aspektech lidského života, které podává s neuvěřitelnou jednoduchostí. Kniha přináší naprosto jedinečný a přímočarý náhled na otázky týkající se našich vztahů, práce, strachu či ambicí. Vrstvu po vrstvě odhaluje příčiny našich úzkostí a frustrací. Čtenáři často tvrdí, že se jedná opravdu o první knihu, která jim jasně ukázala, jak snadněji žít v dnešní komplikované moderní společnosti. Je zde návod, jak může běžný člověk prožít každý okamžik svého života naplno. Uvidíte sami sebe zcela novým způsobem. Garantováno.


...ždý den Štěstí je teď a tady. Becková Joko Charlotte ... Žij tady a teď | Psychologie.cz ... . Tištěná kniha. Brožovaná vazba. ... Zen na každý den představuje mimořádnou knihu o základních aspektech lidského života, které podává s neuvěřitelnou jednoduchostí. Kniha přináší naprosto jedinečný a přímočarý náhled na otázky týkající se ... Zen na každý den: Štěstí je teď a tady. Charlotte Joko Becková Nakladatel: Alferia 2016 ... Zen na každý den představuje mimořádnou knihu o z ... Zen na každý den - Becková Joko Charlotte | Alferia.cz ... ... Zen na každý den představuje mimořádnou knihu o základních aspektech lidského života, které podává s neuvěřitelnou jednoduchostí. Kniha přináší naprosto jedinečný a přímočarý náhled na otázky týkající se našich ... Zen na každý den: Štěstí je teď a tady. Charlotte Joko Becková Nakladatel: Alferia 2017 ... Zen na každý den představuje mimořádnou knihu o základních aspektech lidského života, které podává...SOUVISEJÍCÍ KNIHY