Velká kniha vtipu Petra Urbana

Velká kniha vtipu Petra Urbana - Petr Urban | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Urban
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha vtipu Petra Urbana.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha vtipu Petra Urbana ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Urban. Číst Velká kniha vtipu Petra Urbana Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Petra Urbana, který je známý především jako populární český kreslíř a ilustrátor. Z jeho pera před třiceti lety vzešla postavička Rudy Pivrnce, která zosobňuje s humorem a dostatečnou mírou nadsázky nejrůznější lidské vlastnosti i neřesti a prožívá neskutečné příběhy. Ruda Pivrnec oslovuje všechny sociální vrstvy obyvatel a stává se tak symbolem prototypu české povahy. Je prostě jedním z nás a nebojí se přiznat svoje dobré i ty horší vlastnosti, proto je sympatický a uvěřitelný. Tato kniha přináší výběr téměř 500 vtipů tak říkajíc od všeho něco a ze všech etap tvůrčího období Petra Urbana. Snad vám bude ve společnosti Rudy Pivrnce, Květy Pěničkové, profesora Mourka či pana Berky fajn. O to v kresleném humoru jde především.


...niha vtipu Petra Urbana Autor: Urban, Petr Nakladatel: Cosmopolis EAN: 9788027103454 ISBN: 978-80-271-0345-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 22 × 28 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Kniha: Velká kniha vtipu Petra Urbana (Petr Urban) | Martinus ... . vydání) Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Petra Urbana, který je známý především jako populární český kreslíř a ilustrátor. Z jeho pera před třiceti lety vzešla postavička Rudy Pivrnce, která zosobňuje s humorem a dostatečnou mírou nadsázky nejrůznější lidské vlastnosti i neřesti a prožívá neskutečné ... Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Petra Urbana, který je známý především jako populární český kreslíř a ilustrátor. Z jeho pera před třiceti lety vzešla postavička ... Velká kniha vtipu Petra Urbana - Petr Urban, brožovaná ... ... ... Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Petra Urbana, který je známý především jako populární český kreslíř a ilustrátor. Z jeho pera před třiceti lety vzešla postavička Rudy Pivrnce, která zosobňuje s humorem a dostatečnou mírou nadsázky nejrůznější...SOUVISEJÍCÍ KNIHY