Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky

Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky - Hana Čechová Šimková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Čechová Šimková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Čechová Šimková. Číst Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již děti od tří let mohou společně se skřítky, dráčky a Terezkou připravit pár dobrůtek a vyrobit plno hezkých věcí! Jen podle fotografií. Pojďte, děti, společně s malou Terezkou do pohádkového lesa za skřítky, vílami, dráčky a zvířátky, seznamte se s jejich příběhy s dobrým koncem a pak spolu s nimi a nějakým dospělým připravte malé pohoštění (např. toustíky, jednohubky nebo kaši ke svačince), či plno užitečných věcí a dárečků! Třeba knoflíky, misku, krabičku na pastelky, nebo dokonce špalíčky ze zrníček pro ptáčky na zimu. Uvidíte, jak vám to půjde od ruky, protože postup, jak na to, uvidíte na fotografiích a nemusíte ještě ani umět číst.


...ové nápady pro malé kutily a kuchtíky - Šimková, Hana Čechová ; Hravé tvoření s doprovodnými pohádkovými příběhy ... CPress Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky ... ... . Určeno rodičům a dětem. Krátká pohádková vyprávění uvedou děti do samotné tvorby. Děti si poté mohou společně s rodiči ... Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky Hana Čechová Šimková ... Pohádkové vyprávění o malé půvabné víle, která chce všem pomáhat. Příběhy o tom, jak potkala beránka... Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky Pojďte, děti, společně s malou T ... Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky (e-kniha ... ... . Příběhy o tom, jak potkala beránka... Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky Pojďte, děti, společně s malou Terezkou do pohádkového lesa za skřítky, vílami, dráčky a zvířátky, seznamte se s jejich příběhy s dobrým koncem a pak spolu s nimi a nějakým dospělým připravte malé pohoštění (např. toustíky, jednohubky nebo kaši ke svačince), či ... Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky (e-kniha) Pojďte děti společně s malou Terezkou do pohádkového lesa ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY