Druhý život

Druhý život - S.J. Watson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
S.J. Watson
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Druhý život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Druhý život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S.J. Watson. Číst Druhý život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žije dva životy. Ztratit může oba... Do jaké míry můžeme doopravdy znát druhého člověka? A sebe sama? A jak daleko jsme ochotni zajít, abychom zjistili pravdu o člověku, jehož milujeme? Netrpělivě očekávaný druhý román od autora bestselleru Dřív než půjdeš spát vypráví o ženě s utajenou identitou, která má moc ji zničit. Když se Julia dozví, že její sestra byla brutálně zavražděna, vypraví se do Paříže s nutkavou touhou zjistit víc. Od sestřiny spolubydlící se dozvídá, že Kate s oblibou vyhledávala sexuální dobrodružství na internetu, a napadne ji, že vrahem mohl být jeden z jejích četných on-line kontaktů. Namísto toho, aby se však obrátila na policii, přihlásí se na sestřin účet na webové seznamce – a vydává se na nebezpečnou výpravu do neprobádaného světa vlastních erotických tužeb. Poté, co se zaplete se záhadným cizincem, s nímž se seznámila přes internet, ztrácí Julia čím dál více kontrolu nad svým životem. Hledání odpovědi na otázku, co se vlastně její sestře stalo, však ohrožuje nejen ji samotnou, ale i její rodinu. Protože tuhle smrtelně nebezpečnou hru si mohou dovolit hrát jen ti, kteří mají sami čisté svědomí… Strhující a znepokojivý psychologický thriller nám dává nahlédnout do zákulisí utajených životů, které vedeme. A do temných zákoutí, v nichž se bezděčně můžeme octnout.


...RUHÝ ŽIVOT, Rosice (okres Brno-venkov) ... Druhý život ... . 263 likes. Product/Service Kniha Ten druhý život vychází symbolicky 11. listopadu 2017 u příležitosti dne válečných veteránů v limitované edici pěti tisíc kusů. K dostání je pouze objednávkou z těchto stránek. Z každého prodaného kusu získají peníze váleční veteráni. ... Pro představu se můžete podívat, čemu už jsme druhý život dali. 3. NÁBYTEK PRODÁME V IKEA. Pokud s c ... Druhý život / Druhý dych (TV seriál) (2011) | ČSFD.cz ... . 3. NÁBYTEK PRODÁME V IKEA. Pokud s cenou souhlasíte, požádáme vás, abyste k nám smontovaný nábytek dopravili, až budete mít cestu do obchodního domu IKEA. Chceme hlavně prodlužovat životnost nábytku IKEA, nikoliv generovat zisk a konkurovat internetovým ... Kdy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY