Dirigenti éteru

Dirigenti éteru - Sean Michaels | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sean Michaels
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Dirigenti éteru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dirigenti éteru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sean Michaels. Číst Dirigenti éteru Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Pocházím z Leningradu. Holýma rukama jsem zabil jednoho člověka. Narodil jsem se 15. srpna 1896 a od toho okamžiku se ze mě stal objekt pohybující se prostorem směrem k vám…“ Zamčený v kajutě na parníku plujícím do Leningradu vyťukává Lev Těrmen na stroji dopis Claře, své „jediné lásce“, a vzpomíná na mladá léta, jež prožil jako brilantní vědec. Coby vynálezce éterického hudebního nástroje thereminu vystupoval za nadšeného aplausu v pozlacených koncertních sálech po celém Rusku i Evropě. Jako miláček Sovětského svazu byl vyslán do New Yorku, aby infiltroval samotný kapitalismus, získal si jeho srdce a odhalil jeho tajemství.Místo toho však Manhattan infiltruje Těrmena a v městě snů se setkává s Gershwinem a Rachmaninovem, Rockefellery i Astory, Charliem Chaplinem či Glennem Millerem a celé noci tančí s krásnou mladičkou houslistkou Clarou Rockmorovou. Když se však jeho špionské plány rozpadnou a on se musí vrátit domů, zjistí, že se Matička Rus hodně změnila.Ve vyhnanství v sibiřském Gulagu přežívá pouze díky svému důvtipu a je čím dál hloub vtahován do labyrintu Stalinistického Ruska. Jen jeho city ke Claře, vznášející se ve vzduchu jako píseň thereminu, mu naznačují východisko."Vydání knihy podpořila Kanadská rada pro umění.


...igenti éteru od [email protected] [email protected] v KNIHCENTRUM ... Dirigenti éteru - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Z New Yorku do gulagu a zpět Sean Michaels: Dirigenti éteru.Přel. Klára Kolinská, Argo, Praha, 2016, 358 s.. Lze napsat originální román na motivy skutečného příběhu? Pokud se autor skvěle orientuje v dobových reáliích a jeho fantazie nepřebíjí realističnost příběhu, nepochybně ano. Dirigenti éteru Sean Michaels "Pochádzam ... ‎Sean Michaels on Apple Music ... . Dirigenti éteru Sean Michaels "Pochádzam z Leningradu. Holými rukami som zabil jedného človeka." Zamknutý v kajute v parníku plaviacom sa do Leningradu, Lev Termen píše list Clare, svojej jedinej láske a spomína na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY