Ptáci Evropy

Ptáci Evropy - Rob Hume | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rob Hume
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptáci Evropy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ptáci Evropy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Hume. Číst Ptáci Evropy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha detailně zachycuje úžasnou rozmanitost ve tvarech, barvách i velikostech těchto jedinečných živočichů, které můžeme spatřit ve volné přírodě i při procházkách v městském parku. Najdete v ní: Celostránkový popis 320 nejběžnějších druhů, názorné barevné fotografie pro rychlou a přesnou identifikaci, podrobné údaje o výskytu, hnízdění i způsobech letu i základní informace o téměř 800 druzích západní části palearktické oblasti.


...es uprostřed města (Wilsonův les, Brno) na jaře rozkvétá a ožívá zpěvem ptáků ... Dutinoví ptáci na Vysočině - YouTube ... . Ve filmu uvidíte, kolik druhů zde můžeme potkat a uslyšet. Setkáme se nejen s ptáky, ale ... Ptáci Evropy has 4,514 members. Skupina pro všechny ptáčníky For everyone who loves birds Para todos que aman a los pájaros Ptáci Evropy Autor: Hume, Rob Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024211336 ISBN: 80-242-1133-5 Originál: Birds of Britain and Europe Překlad: Kholová, Helena Popis: 1× kniha, vázaná, 448 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2004 (1. vydání) Hlasy ptáků evropy; ... Máte nádherní fotky ptáci. přiďte do prahy pa ... Ptáci Evropy - Barthel Peter H.,Dougalis Paschalis | Knihy ... ... . vydání) Hlasy ptáků evropy; ... Máte nádherní fotky ptáci. přiďte do prahy parku stromovka jsou tam 2 krmítka jsou tam sýkorky modřinka a sýkorka Koňadra nebo zoo jeta na hoře za bizonem krmítko ale musite trpeliví fotit ptáci nalakate dř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY