Sharpův ďábel

Sharpův ďábel - Bernard Cornwell | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bernard Cornwell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sharpův ďábel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sharpův ďábel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard Cornwell. Číst Sharpův ďábel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Setkání Sharpa a Patricka Harpera s císařem Napoleonem na ostrově Svaté Heleny odstartuje nové dramatické události, jež prožijí v dalekém Chile. Poslední kniha sharpovské série se odehrává v roce 1820. Sharpe žije na statku v Normandii, ale jeho poklidný život je náhle narušen. V dalekém Chile zmizel jeho dávný přítel don Blas Vivar a Sharpe, kterého požádala o pomoc Vivarova žena, se spolu s Patrickem Harperem vydává na dalekou cestu. Na jejím začátku se však zastavují na ostrově Svatá Helena, kde je internován sesazený francouzský císař Napoleon. A setkání s ním je zatahuje do komplotu plného nepředstavitelných nebezpečí, která je v Chile čekají.


... ďábel... 21.díl série Sharpe Vás zprvu zavede na ostrov Svaté Heleny, kde dojde k setkání Richarda Sharpa s Napoleonem ... Sharpův ďábel - Cornwell Bernard - Knihkupectví Ládví ... ... Odtud pokračuje cesta Sharpa, samozřejmě že spolu s ním cestuje i Harper, do Chile, aby zde pátrali po zmizelém donu Blasu Vivarovi... Nakladatelství OLDAG, Polanka nad Odrou, U Rybníčku 1173, tel./ fax: 596 931 516 Sharpův ďábel Bernard Cornwell. Sharpův ďábel. Bernard Cornwell. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. R ... Sharpův ďábel - Bernard Cornwell | Knihy Dobrovský ... . Bernard Cornwell. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Richard Sharpe a císař Napoleon, 1820-1821Setkání Sharpa a Patricka Harpera s císařem Napoleonem na ostrově Svaté Heleny odstartuje nové dramatické události ... 21. kniha v sé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY