Žáby se přece jedí: Pravda o Francouzích

Žáby se přece jedí: Pravda o Francouzích - Piu Marie Eatwellová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Piu Marie Eatwellová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žáby se přece jedí: Pravda o Francouzích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žáby se přece jedí: Pravda o Francouzích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Piu Marie Eatwellová. Číst Žáby se přece jedí: Pravda o Francouzích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Piu Marie Eatwellová s nadšením uvádí na pravou míru čtyřicet pět mýtů o Francouzích, od „Francouzi se nikdy neopijí“ a „jedí koně, žáby a česnek“, přes „jsou posedlí sexem“ až po jejich pověst národa notorických kuřáků, rovnostářů či revolucionářů. Výsledkem je vtipný, informacemi a barvitými citáty překypující portrét současné Francie a proměn, které tam v průběhu věků a zejména v posledním půlstoletí nastaly. Nakolik se od sebe někdy vzdálí realita a romantický pohled například na Paříž, dokládá tzv. „pařížský syndrom“, kvůli němuž musí být každoročně hospitalizováno hned několik šokovaných japonských turistů. Díky této knize deziluzi zaručeně nepropadnete, vždyť ani radikální změny v jednadvacátém století nedokázaly Francii v našich očích připravit o tradiční kouzlo.


...e Eatwellová s nadšením uvádí na pravou míru čtyřicet pět mýtů o Francouzích, od „Francouzi se nikdy neopijí" a „jedí koně, žáby a česnek", přes „jsou posedlí sexem" až po jejich pověst národa notorických kuřáků, rovnostářů či revolucionářů ... Tip Příběh filmu Po strništi bos - vybersi24.cz ... . Kniha: Žáby se přece jedí -- Pravda o Francouzích - Piu Marie Eatwellová ... Autorka uvádí na pravou míru čtyřicet pět mýtů o Francouzích, od "Francouzi se nikdy neopijí" a "jedí koně, žáby a česnek", přes "jsou posedlí sexem" až po jejich pověst národa notorických kuřáků, rovnostářů či revolucionářů. ... Koupit Koupit eknihu. Piu Marie Eatwellová s nadšením uvádí na pravou míru čtyřicet pět mýtů o Francouzích, od „Francouzi se nikdy neopijí" a „jedí koně, žáby a česnek", přes „jsou posedlí sexem" až po jejich pověst národa notorických ... Žáby se přece jedí — Nakladatelství Argo ... . ... Koupit Koupit eknihu. Piu Marie Eatwellová s nadšením uvádí na pravou míru čtyřicet pět mýtů o Francouzích, od „Francouzi se nikdy neopijí" a „jedí koně, žáby a česnek", přes „jsou posedlí sexem" až po jejich pověst národa notorických...SOUVISEJÍCÍ KNIHY