Zrcadlo Serafína

Zrcadlo Serafína - Tereza Brdečková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Brdečková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrcadlo Serafína.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zrcadlo Serafína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Brdečková. Číst Zrcadlo Serafína Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1577 a kolem Země letí velká jasná kometa. V Čechách se ujímá moci Rudolf II., v Benátkách řádí mor. V rodině zrcadláře Paduana tam zemře nejstarší syn na otravu rtutí – a téhož dne najde v Praze brusič drahých kamenů Miseroni na zápraží novorozenou holčičku. Dá jí jméno Serafina, ale brzy ji musí přestrojit za chlapce… Magický dobrodružný román se odehrává mezi Prahou, Paříží a Benátkami před vypuknutí třicetileté války. Je holdem všem velkým vypravěčům. Bohatě ilustrováno. Krásná kniha ke čtení i prohlížení.


...Serafína. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... » Nabídka pořadů pro kluby a knihovny ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všechny informace o produktu Kniha Zrcadlo Serafína - Helena Wernischová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zrcadlo Serafína - Helena Wernischová. > Zrcadlo Serafína-16% sleva. Kniha: Zrcadlo Serafína Autor: Tereza Brdečkov á. Magický dobrodr ... Zrcadlo Serafína - Helena Wernischová od 202 Kč - Heureka.cz ... . > Zrcadlo Serafína-16% sleva. Kniha: Zrcadlo Serafína Autor: Tereza Brdečkov á. Magický dobrodružný román se odehrává mezi Prahou, Paříží a Benátkami před vypuknutím třicetileté války. ... Kniha Zrcadlo Serafína na www.alza.cz. Veške...SOUVISEJÍCÍ KNIHY