Ruka z černobílé fotografie

Ruka z černobílé fotografie - Věra Rosí | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Rosí
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ruka z černobílé fotografie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ruka z černobílé fotografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Rosí. Číst Ruka z černobílé fotografie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí sbírka laureátky Ceny Jiřího Ortena Věry Rosí opouští znělkovou formu předchozí básnické knihy a jako by se obloukem vracela k prvotině Holý bílý kmen. Ačkoli zhuštěné životní příběhy a mezilidské vztahy, zejména zoufalá přetrženost partnerského soužití muže a ženy, tvoří tematické jádro sbírky, pořád zbyl neprobádaný prostor krajiny v jejích početných podobách - krajiny měst, vsí, lesů i zahrad, babiččiny sednice a molových skříní i cest vlakem, který už nestaví ani ve stanicích.


...ernobílé fotografie Autor: Rosí, Věra Nakladatel: Dauphin EAN: 9788072728909 ISBN: 978-80-7272-890-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 56 stran, česky Rozměry: 13 × 20,8 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Treti ruka | Sleviste.cz ... . vydání) Slunečnice.cz » Recenze a tipy » Udělejte z černobílých fotografií barevné. Udělejte z černobílých fotografií barevné. 2. 11. 2011 - Ondřej Špulák. Máte doma uschované historické černobílé fotografie? Víte, jak by tyto snímky vypadaly v barevném provedení? Pak je zkuste obarvit za pomoci profesionálních nástrojů. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Ruka z černobílé fotografie. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Ruka z černobílé fotografie. ROSÍ Věra. ... Vložíte černobílou fotku, vyjede barevná. Automatické ... ... . Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Ruka z černobílé fotografie. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Ruka z černobílé fotografie. ROSÍ Věra. Info: Dauphin, 2016 (1.) - brož., 56 str. EAN: 9788072728909 ISBN: 97...SOUVISEJÍCÍ KNIHY