Zapomenuté výpravy: 60 příběhů o českém cestovatelském srdci

Zapomenuté výpravy: 60 příběhů o českém cestovatelském srdci - Marek Hýža, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Hýža,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zapomenuté výpravy: 60 příběhů o českém cestovatelském srdci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zapomenuté výpravy: 60 příběhů o českém cestovatelském srdci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Hýža,. Číst Zapomenuté výpravy: 60 příběhů o českém cestovatelském srdci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šedesát příběhů o lidech, kteří v posledních dvou stoletích pomáhali přes veškerou nepřízeň, lhostejnost a nepochopení doby otevírat našemu národu okno do světa. Čtenář může v knize nalézt odpověď na základní otázku, na kterou si museli odpovídat lidé uzavření v zemi bez možnosti svobodně cestovat, popřípadě putovat světem bez potřebných financí. Kde se vzalo jejich odhodlání, čím byli motivováni a proč jejich touha po širém světě dokázala překonat všechny překážky? Kniha Zapomenuté výpravy je o odvaze nevzdat se a prošlapávat cestu, byť je to jakkoliv obtížné. Rozšířené a aktualizované vydání obsahuje jedinečné dobové fotografie, doprovodné materiály a ilustrace. Třicet nových a třicet původních příběhů většinou neznámých lidí, kteří dokázali mimořádné, mnohdy světově ojedinělé kousky, aby pak byli zapomenuti.


...apomenuté výpravy - 60 příběhů o českém cestovatelském srdci kniha od: Miroslav Kačor, Marek Hýža, Milan Švihálek ... Zapomenuté výpravy - 60 příběhů o českém cestovatelském srdci ... ... Zapomenuté výpravy - 60 příběhů o českém cestovatelském ... ... apomenuté výpravy - 60 příběhů o českém cestovatelském srdci kniha od: Miroslav Kačor, Marek Hýža, Milan Švihálek. ... Kniha Zapomenuté výpravy - 60 příběhů o českém cestovatelském srdci Přidat komentář. mi-380. 28 14. dubna. Druhá polovina šedesátých let dvacátého století: doba naděje na návrat demokracie ... Zapomenuté výpravy: 60 příběhů o českém cestovatelském srdci Marek Hýža, Miroslav Kačor, Milan Švihálek Kniha: Zapomenuté výpravy -- 60 příběhů o českém cestovatelském srdci - Milan Švihálek; Miroslav Kačor; Marek Hýža Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY