Dnes napeču!: Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby

Dnes napeču!: Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby - Pavlína Berzsiová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavlína Berzsiová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dnes napeču!: Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dnes napeču!: Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavlína Berzsiová. Číst Dnes napeču!: Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pavlína Berzsiová, cukrářka, kterou možná znáte z knihy Dnes nepeču!, plné nepečených dobrot, tentokrát pro změnu radí zapnout troubu a upéct rodině či přátelům něco skutečně chutného. Třeba skvělé tradiční české buchty nebo bagety s vlašskými ořechy na výlet, vtipné drobnosti či spoustu cookies na domácí karneval, dokonalý melounový dort na mejdan s kamarádkami, slané větrníčky s avokádovou pěnou na nezapomenutelnou oslavu nebo sváteční bábovku na velkolepý slavnostní brunch s přáteli, závin z pivního těsta nebo pepřové rohlíčky se šunkou na pravidelnou pánskou jízdu na chalupě… Příležitostí, kdy si vychutnat vynikající koláče, buchty, koblížky, dorty, rolády, sušenky, tyčinky i brownies, je spousta. Kromě toho pro vás Pavlína vybrala recepty ze sešitu své babičky, prozradí vám, co peče na Velikonoce a Vánoce, co radí kamarádkám, které nemají moc času, nebo co zkouší nového. Kniha je plná lákavých fotogra?í, přehledných receptů, rad, jak co nepokazit nebo napravit, a obměn, které vás jistě povzbudí k experimentům s novými chutěmi i tvary moučníků.


...eču! - Berzsiová, Pavlína ; Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby Pavlína Berzsiová Nakladatel: Slovart 2016 Dnes napeču! Pavlína Berzsiová ... Dnes napeču! Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby ... . Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby. Cena v prodejně: ... Pavlína Berzsiová, cukrářka, kterou možná znáte z knihy Dnes nepeču!, plné nepečených dobrot, tentokrát pro změnu radí zapnout troubu a upéct rodině či přátelům něco skutečně chutného. ... Všechny informace o produktu Kniha Dnes napeču! - Nabízím vám přes 200 receptů - Berzsiová Pavlína, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dnes napeču! - Nabízím vám přes 200 rec ... Kniha Dnes napeču! - Nabízím vám přes 200 receptů na ... ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Dnes napeču! - Nabízím vám přes 200 receptů - Berzsiová Pavlína, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dnes napeču! - Nabízím vám přes 200 receptů - Berzsiová Pavlína. Dnes napeču! - Nabízím vám přes 200 receptů na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY