Na houby s Jardou: Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře

Na houby s Jardou: Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře - Jaroslav Tůma | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Tůma
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na houby s Jardou: Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na houby s Jardou: Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Tůma. Číst Na houby s Jardou: Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Na houby s Jardou není odbornou mykologickou příručkou. Její autor Jaroslav Tůma je praktik, který se houbami a jejich zpracováním v kuchyni zabývá čtyři desítky let. O zkušenosti, jež za tu dobu nasbíral, se teď dělí se všemi, kdo jsou podobně jako on posedlí houbařením. Nepostradatelný průvodce houbaře a kulináře je srozumitelný i naprostým začátečníkům. Ale můžou z něj čerpat také ti poučenější. Neboť je tu stále mnoho druhů hub, které jsou neprávem opomíjené, a spousta receptů, jež možná neznáte a byla by škoda je nevyzkoušet. V knize jich najdete několik desítek a většina z nich obsahuje tipy na různé gastronomické variace.


...adatelný průvodce houbaře a kulináře je srozumitelný i naprostým začátečníkům ... Jaroslav Tůma - Na houby s Jardou | Spálená 53 ... . ... Kniha Na houby s Jardou není odbornou mykologickou příručkou. Její autor Jaroslav Tůma je praktik, který se houbami a jejich zpracováním v kuchyni zabývá čtyři desítky let. Na houby s Jardou. 148 likes. Stránka pro posedlé houbaře a kulináře Kniha Na houby s Jardou není odbornou mykologickou příručkou. Její autor Jaroslav Tůma je praktik, který se houbami a jejich zpracováním v kuchy ... Soutěž o knihu Na houby s Jardou (Jaroslav Tůma) | Klub ... ... . Její autor Jaroslav Tůma je praktik, který se houbami a jejich zpracováním v kuchyni zabývá čtyři desítky let. O zkušenosti, jež za tu dobu nasbíral, se teď dělí se všemi, kdo jsou podobně jako on posedlí houbařením. 321 praktických rad, co nasbírat 123 skvělých návodů, jak to uvařit Kniha Na houby s Jardou nen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY