Případy soudce Ti. Diplomacie v kimonu

Případy soudce Ti. Diplomacie v kimonu - Frédéric Lenormand | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Frédéric Lenormand
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Případy soudce Ti. Diplomacie v kimonu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Případy soudce Ti. Diplomacie v kimonu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frédéric Lenormand. Číst Případy soudce Ti. Diplomacie v kimonu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soudce Ti prožívá tuhou zimu – musí dostát svým povinnostem jak vůči slovutnému čínskému císařství, tak i vůči tajemnému souostroví zpoza Žlutého moře. Coby velitel tchangské policie je pověřen doprovodem japonské delegace, která přijela studovat „velkolepou tisíciletou čínskou kulturu“, již chtějí za každou cenu přivézt do své zaostalé domoviny. Navzdory řadě zločinů, které Ti musí vyřešit – mezi nimiž figurují i zlaté mince, jež se zázračně zjevují na latrínách hlavního města –, si soudce uvědomí, že se ještě nikdy nesetkal s lidmi tak vytříbeného i záludného ducha, jako jsou jeho chráněnci. Bude potřebovat všechnu svou sílu a proslulou prozíravost, aby unikl pletichám lstivých hostí. Nové dobrodružství soudce Ti není jen detektivním příběhem plným zvratů, ale představuje čtenáři i pohled na Čínu na vrcholu moci a umožní mu oddat se blahodárnému smíchu.


...společně - Nové případy soudce Ti. Kniha Případy soudce Ti - Diplomacie v kimonu patří do série Nové případy soudce Ti ... Lenormand, Frédéric : Diplomacie v kimonu ... .Z této série Vám nabízíme celkem 8 knih za zvýhodněnou cenu 1 592 Kč. Objednávejte knihu Případy soudce Ti - Diplomacie v kimonu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Případy soudce Ti - Diplomacie v kimonu - Frédéric Lenormand. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejn ... Případy soudce Ti. Diplomacie v kimonu - Frédéric ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Hledáte Případy soud...SOUVISEJÍCÍ KNIHY