Ďábel v zrcadle: Čtvrtý případ kapitána Steina a notáře Barbariče

Ďábel v zrcadle: Čtvrtý případ kapitána Steina a notáře Barbariče - Juraj Červenák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Juraj Červenák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábel v zrcadle: Čtvrtý případ kapitána Steina a notáře Barbariče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďábel v zrcadle: Čtvrtý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Červenák. Číst Ďábel v zrcadle: Čtvrtý případ kapitána Steina a notáře Barbariče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve čtvrtém románu cyklu historických detektivek Juraje Červenáka navštíví hrdinové Vídeň přelomu 16. a 17. století. Napínavý politický thriller ohromí dokonale vykreslenými dobovými reáliemi i spletitým příběhem plným akce, ale především sugestivním hledáním kořenů zločinu, při němž není příliš jasné, na které straně se nachází dobro a na které zlo. Nad někdejším císařským sídlem se stahují mračna. Špioni biskupa Khlesla zavětřili stopu protestantského spiknutí, kterého cílem je likvidace nejvyšších katolických hodnostářů. Obětí prvního útoku se stane sám následník trůnu, arcivévoda Matyáš Habsburský. Zatímco lékaři bojují o jeho život, Stein, Barbarič a Jaroš v ulicích Vídně a blízkém okolí pátrají po nelítostném vrahovi. Možná je to úkol nad jejich síly – za maskou „ďábla v zrcadle“ se údajně skrývá člověk, který se pohybuje v nejvyšších kruzích. Napětí mezi vídeňskými katolíky a protestanty se stupňuje a vkrádá se i mezi Steina a Barbariče. Nebudou nakonec stát proti sobě?


...v zrcadle: Čtvrtý případ kapitána Steina a notáře Barbariče Juraj Červenák Nakladatel: Argo 2016 Ďábel v zrcadle Čtvrtý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ... Krev prvorozených - CD mp3 | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... Zatímco lékaři bojují o jeho život, Stein, Barbarič a Jaroš v ulicích Vídně a blízkém okolí pátrají po nelítostném vrahovi. ... Napětí mezi vídeňskými katolíky a protestanty se stupňuje a vkrádá se i mezi Steina a Barbariče. Nebudou nakonec ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informa ... Ďábel v zrcadle — Nakladatelství Argo ... . Nebudou nakonec ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Možná je to úkol nad jejich síly - za maskou "ďábla v zrcadle" se údajně skrývá člověk, který se pohybuje v nejvyšších kruzích. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY