Sny jako zdroj sebepoznání: Jak využít sny k osobnímu rozvoji

Sny jako zdroj sebepoznání: Jak využít sny k osobnímu rozvoji - Marta Helingerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Helingerová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sny jako zdroj sebepoznání: Jak využít sny k osobnímu rozvoji.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sny jako zdroj sebepoznání: Jak využít sny k osobnímu rozvoji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Helingerová. Číst Sny jako zdroj sebepoznání: Jak využít sny k osobnímu rozvoji Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naučte se spolu s námi přistupovat ke snům, porozumějte jim a využijte je pro svůj osobní rozvoj. Pomohou vám vyřešit problémy a orientovat se v životních situacích, ať už se týkají osobních vztahů, nebo zaměstnání. Autorka vás seznámí s technikami výkladu snů a představí vám jejich svébytný jazyk plný obrazů a symbolů jako přirozenou „řeč duše“, která se tímto způsobem vyjadřuje k našemu životu a jejíž hlas bychom neměli přeslechnout. Vysvětlí vám, proč míváme noční můry, co se děje v dětských snech a co je to lucidní snění. Ukáže vám, jak je možné sny využít v každodenním životě, a především k vlastnímu sebepoznání. Budete až překvapeni, co vše se ve vašem životě náhle změní. Poznejte tedy sami sebe a sněte!


...y informace o produktu Kniha Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji - Marta Helingerová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji - Marta Helingerová ... Sny jako zdroj sebepoznání - Jak využít sny k osobnímu rozvoji ... . Dále radí, jak si pamatovat sny, popisuje druhy snů a přináší tipy pro práci se sny. V textu jsou uvedeny výklady snů (sen a komentář ke snu), jejichž prostřednictvím můžeme pochopit své podvědomí, vyřešit skryté problémy a využít sny k osobnímu rozvoji. Sny patří k poznání zvláštního druhu 2. Sny z historického hlediska Od antiky po současnost 3. Základní pojmy Vědomí Snové ego Nevědomí 4. Jazyk snů Porozumět jazyku snu Symbol 5. Jak na sny Obecné rady, jak si l ... Helingerová, Marta : Sny jako zdroj sebepoznání ... . Sny patří k poznání zvláštního druhu 2. Sny z historického hlediska Od antiky po současnost 3. Základní pojmy Vědomí Snové ego Nevědomí 4. Jazyk snů Porozumět jazyku snu Symbol 5. Jak na sny Obecné rady, jak si l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY