Umina verze

Umina verze - Emil Hakl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Emil Hakl
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umina verze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umina verze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emil Hakl. Číst Umina verze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyřicátník František neboli Ef je trochu rezignovaný, leč zvídavý solitér, do práce fyzicky nechodí, závazky nemá, bydlí sám. Ideální k tomu, aby nějaký čas opatroval... umělou ženu. Uma se totiž potřebuje zdokonalit v sociálních interakcích, pochopit svět, naučit se žít. Frankensteinovská touha lidstva je zde naplněna v ryze amatérských podmínkách. To však oběma hrdinům nebrání prožít intenzivní vztah založený na vzájemné příchylnosti, která časem přeroste v závislost, spikleneckém přátelství a sexu. Že je na to Uma málo lidská? Bude jí ale při jejím neukojitelném hladu po vědění a pochopení veškerenstva "jenom muž" stačit? Ve vyprávění o lásce s téměř detektivní zápletkou ukáže svůj pohled na celou situaci nejen hlavní hrdina, ale zazní také Umina verze.


...mina verze je trochu jiná než další Haklovy knížky ... Umina verze (Emil Hakl) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Hakl a sci-fi, Hakl a umělá inteligence? To jako fakt? Fakt a navíc to i funguje. Místy je to jemné, místy dokonce (jak jsem s údivem zjistila) i dojemné. Pro Emila Hakla mám slabost. Mám slabost pro jeho věty, pro slova, jimiž oživuje své příběhy. Umina verze Autor: Hakl, Emil Nakladatel: Argo EAN: 9788025719824 ISBN: 978-80-257-1982-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 12,8 × 19 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) ... Umina verze je zajímavá sci-fi, a douf ... Kniha: Umina verze (Emil Hakl) | Martinus ... . vydání) ... Umina verze je zajímavá sci-fi, a doufám, že Hakl na tuto knihu naváže někdy v budoucnu dalším povedeným kouskem. Kniha si zaslouží pozornost i díky pěknému grafickému zpracování. Fotografické přílohy v románech příliš nemusím, zde však jsem je uvítal jako zpestření navíc k již dobr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY