Rozcestí: Jděte za hlasem svého srdce

Rozcestí: Jděte za hlasem svého srdce - Elle Lunová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Elle Lunová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozcestí: Jděte za hlasem svého srdce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozcestí: Jděte za hlasem svého srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elle Lunová. Číst Rozcestí: Jděte za hlasem svého srdce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha malířky Elle Lunové navazuje na virál, který se do světa rozšířil rychlostí světla a motivoval tisíce lidí k přehodnocení životních priorit. Kniha kombinuje jednoduchý, ale hluboký text s malířčinými obrazy, obrázky a malovanými nápisy. Každý den se rozhodujeme o maličkostech i důležitých věcech a pokaždé máme novou možnost volby. Můžeme se vydat známou cestou, anebo zkusit něco úplně nového, změnit práci, přestěhovat se nebo změnit celý svůj přístup k životu. Elle Lunová vám ukáže, jak na to.


...Rozcestí -- Jděte za hlasem svého srdce - Elle Lunová ... Pět kroků k odvaze a sebevědomí - janpatrman.cz ... ... Podtitul: Jděte za hlasem svého srdce. Kniha malířky Elle Lunové navazuje na virál, který se do světa rozšířil rychlostí světla a motivoval tisíce lidí k přehodnocení životních priorit. Rozcestí Podnázov Jděte za hlasem svého srdce EAN/ISBN 9788026505440 Forma Neviazaná, bez prebalu, lesklá Poznámka 1. vydanie Autor Elle Lunová Druh tovaru Kniha Rok vydania 2016/11 Rozsah 176 Rozmer 152×232 mm Hmotnosť 0,33 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba DPH 10% Zľava 15% Rozcestí Jděte za hlasem svého srdce. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliograf ... Rozcestí: Jděte za hlasem svého srdce - Elle Lunová ... ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY