Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi

Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi - Jan Dražan, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Dražan,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Dražan,. Číst Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Schwarzenberg, Kubišová, Horáček, Duka, Pánek a mnoho dalších… Na tři desítky osobností vzpomínají ve velmi otevřených a obsáhlých rozhovorech na prezidenta, kamaráda, disidenta i šéfa. Proč měli Václava Havla rádi a co je na něm štvalo? Co s ním všechno zažili? Proč se neměl rád s Václavem Klausem? Jaký byl mukl? Mnohovrstevnatý kaleidoskop vzpomínek, který mapuje období od 60. let, kdy se Václav Havel začal objevovat na veřejnosti jako dramatik a intelektuál, přes 70. a 80. léta, kdy se stal neformálním lídrem disentu, přelomový rok 1989 a jeho nezastupitelnou roli v sametové revoluci. Kniha samozřejmě sleduje také třináct let působení na Hradě i jeho poslední dny na Hrádečku v roce 2011. Rozhovory o Václavu Havlovi i nejpodstatnějších okamžicích československé a české historie posledního půl století.


...clav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi Jan Dražan, Jan Pergler Vysílej na mě dobré paprsky Jan Dražan, Jan Pergler: Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi ... Tajný deník Anny Boleynové Robin Maxwell pdf ulozto ... ... .Zeď, Praha, 2016, 384 s. Slova, která jsem vybral do názvu recenze knihy Náš Václav Havel: 27 rozhovorů o kamarádovi, prezidentovi, disidentovi a šéfovi, patří spisovatelce a autorce Havlova životopisu (z roku 1991) Edě Kriseové. Můžete se přihlásit uživatelskou identitou z libovolné instituce ze seznamu "Přihlašte se prostřednictvím zapojené knihovny" nebo přes některou sociální síť ze seznamu "Ostatní přihlášení" (Google, Facebook, LinkedIn, GitHu ... Dražan, Jan; Pergler, Jan: Náš Václav Havel - iLiteratura.cz ... . Můžete se přihlásit uživatelskou identitou z libovolné instituce ze seznamu "Přihlašte se prostřednictvím zapojené knihovny" nebo přes některou sociální síť ze seznamu "Ostatní přihlášení" (Google, Facebook, LinkedIn, GitHub. či ORCID).. Jakmile se při...SOUVISEJÍCÍ KNIHY