Příprava na příští život

Příprava na příští život - Atticus Lish | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Atticus Lish
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příprava na příští život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příprava na příští život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Atticus Lish. Číst Příprava na příští život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Může mít román z prostředí současných Spojených států závažnost klasické tragédie, aniž by se vzdal strohého, nezaujatého realismu? Je opravdový příběh velké lásky slučitelný s vášní pro kulturistiku a fastfoodové restaurace? Lze bez falešného patosu popsat brutalitu moderních válek, úmornou dřinu novodobých otroků a vůbec onu „odvrácenou stranu“ americké společnosti po 11. září? Atticus Lish svou strhující knihou odpovídá na tyto otázky kladně. Cou Lej je ilegální imigrantka z Číny. Brad Skinner je veterán z Iráku. Ona má za sebou těžké chvíle v rodné zemi a několikaměsíční vězení v nové vlasti, on má na těle zhojené jizvy po šrapnelu, psychicky však funguje jen díky antidepresivům a alkoholu. Oba je přitáhne New York – ona se chce ztratit v nesčetném davu jiných ilegálních přistěhovalců, on plánuje propít se k nové chuti do života. V brilantně vylíčených kulisách společenského dna dnešního velkoměsta se odehraje jejich smutně uvěřitelný příběh. Lish jej spřádá nelítostně, bez planého mentorování i líbivých příkras. Píše strohým, ale bohatým jazykem plným temného lyrismu, navíc s brilantním postřehem muže „ušpiněného životem“.


...říprava na příští život Přidat komentář ... Kniha Příprava na příští život - Atticus Lish | Dobré Knihy.cz ... . IYv. 13. února. odvrácená tvář světa, kniha, která není nijak lehká (viz komentáře dole - konzumní čtenáře nenadchne). ... Příprava na příští život Autor: Lish, Atticus Nakladatel: Argo EAN: 9788025719718 ISBN: 978-80-257-1971-8 Originál: Preparation For The Next Life Překlad: Horák, Petr Popis: 1× kniha, vázaná, 476 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha P ... Kniha Příprava na příští život - Atticus Lish | knizniklub.cz ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Příprava na příští život - Atticus Lish, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příprava na příští život - Atticus Lish. Příprava na příští život - Atticus Lish. Může mít román z prostředí současných Spojených...SOUVISEJÍCÍ KNIHY