Vejce podle Stroganova

Vejce podle Stroganova - Naďa Horáková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Naďa Horáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vejce podle Stroganova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vejce podle Stroganova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naďa Horáková. Číst Vejce podle Stroganova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vražda majitele prestižního hotelového řetězce obrátí život naruby redaktorce brněnského gastronomického časopisu Taťáně Krempové. K nelibosti svého bratrance, kriminalisty Richarda, a jeho kolegy Alexeje pátrá po vrahovi na vlastní pěst, aby získala podklady pro článek. Motiv vraždy sahá hluboko do minulosti ruského šlechtického rodu Stroganovů a Taťána brzy pochopí, že byla příliš naivní. Vypátrá vraha dřív, než se stane jeho obětí?


...jce podle Stroganova Přidat komentář. Jana92 ... Kniha Vejce podle Stroganova - Naďa Horáková | Dobré Knihy.cz ... . 17.01.2019. Dobra knizka,ale bohuzel na me hodne postav,takze jsem se v nich obcas ztracela a nevedela jsem kdo ke komu patri.Docetla jsem hlavne kvuli tomu abych se dovedela jak vsechno dopadne.. ... Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Vejce podle Stroganova od Naďa Horáková. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Vejce podle Stroganova 169,-Ihned ke čtení ... Vejce podle Stroganova - Naďa Horáková | Knihy Dobrovský ... . Vejce podle Stroganova 169,-Ihned ke čtení Koupit Vražda majitele prestižního hotelového řetězce obrátí život naruby redaktorce brněnského gastronomického časopisu Taťáně Krempové. Vejce podle Stroganova. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické úd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY