My ostatní tu prostě žijem

My ostatní tu prostě žijem - Patrick Ness | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Ness
DIMENZE
6,3 MB
NÁZEV SOUBORU
My ostatní tu prostě žijem.pdf


Chcete si knihu přečíst?My ostatní tu prostě žijem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Ness. Číst My ostatní tu prostě žijem Online je nyní tak snadné!

POPIS


A co když nepatříš mezi vyvolený? Mezi ty, co maj za úkol zlikvidovat zombíky nebo bojovat s duchomorama (nebo co má to modrý světlo a všechny ty mrtvoly zase sakra znamenat)? Co si počít, když jsi jako Mikey? Kluk, kterej chce prostě jenom odmaturovat, užít si maturitní ples a možná už konečně sebrat odvahu a pozvat Hennu na rande dřív, než se něco semele a někdo už zase vyhodí školu do vzduchu. Protože někdy má člověk větší trable než to, že se tenhle měsíc už podruhý schyluje k zániku světa, a někdy prostě musí umět najít i v obyčejným životě něco neobyčejnýho. I když třeba tvýho nejlepšího kámoše uctívaj pumy jako modlu. Patrick Ness přichází s odvážným a netradičním románem, který nám svérázným způsobem ukazuje, že existují různé druhy výjimečnosti.


...My ostatní tu prostě žijem Přidat komentář ... Obyčejně neobyčejní | My ostatní tu prostě žijem • Ells ... ... . sgjoli. 41 28. dubna. Tahle kniha byla divná, ale takovým způsobem, který mi dost vyhovoval. ... My ostatní tu prostě žijem book. Read 8,167 reviews from the world's largest community for readers. A co když nepatříš mezi vyvolený? Mezi ty, co maj za ... My ostatní tu prostě žijem je samostatně stojící román z pera Patricka Nesse, který se celosvětově proslavil díky Volání netvora či sérii Chaos, kterou u nás vydalo nakladatelství Jota. Zařadit tuto knihu do jednoho žánru je pom ... My ostatní tu prostě žijem (Patrick Ness) | Detail knihy ... ... . Zařadit tuto knihu do jednoho žánru je poměrně obtížné, protože je originální už jen tím, o čem pojednává. My ostatní tu prostě žijem Autor: Ness, Patrick Nakladatel: Slovart EAN: 9788075292513 ISBN: 978-80-7529-251-3 Originál: The Rest of Us Just Live Here Překlad: Březovský, Jan a Nuck...SOUVISEJÍCÍ KNIHY