Průvodce neklidným územím I.: Příběhy českého výtvarného umění (1900–2015)

Průvodce neklidným územím I.: Příběhy českého výtvarného umění (1900–2015) - David Böhm, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Böhm,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce neklidným územím I.: Příběhy českého výtvarného umění (1900–2015).pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce neklidným územím I.: Příběhy českého výtvarného umění (1900–2015) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Böhm,. Číst Průvodce neklidným územím I.: Příběhy českého výtvarného umění (1900–2015) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké tajemství skrývá slavný Chudý kraj Maxe Švabinského? Který umělec přijde ve válce o ruku, a přesto se stane světoznámým fotografem? Kdo jsou dva proslulí architekti, kteří u nás během jednoho roku postaví dvě výjimečné stavby? Který malíř maluje svůj nejslavnější obraz rovných padesát let? Kdo z našich výtvarníků inspiruje japonského režiséra k natočení Godzilly? Který český grafik změní způsob telefonování v Americe? A jak to, že znají obyvatelé Londýna tak dobře život v moravských Bedřichovicích? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete v této výpravné publikaci, která jedinečně kombinuje text, ilustraci a komiks. Její autoři – Ondřej Horák a duo výtvarníků Jiří Franta & David Böhm – vás provedou neklidným územím českého výtvarného umění od roku 1900 až do současnosti. Po oceňovaném titulu „Proč obrazy nepotřebují názvy“ přichází nakladatelství Labyrint s další výjimečnou knihou, která srozumitelným a zábavným způsobem přibližuje komplikovaný svět moderního umění.


...ce neklidným územím I.: Příběhy českého výtvarného umění (1900-2015) David Böhm, Jiří Franta, Ondřej Horák Nakladatel: Labyrint 2016 Podtitul: Příběhy českého výtvarného umění (1900-2015) Osobitý průvodce moderním výtvarným uměním v českých zemích ... Via Vestra - LABYRINT Průvodce neklidným územím - Příběhy ... ... . Přibližuje klíčové osobnosti a jejich díla, významné události na výtvarné a kulturní scéně. Všechny informace o produktu Kniha Via Vestra - LABYRINT Průvodce neklidným územím - Příběhy českého výtvarného umění 1900-2015, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Via Vestra - LABYRINT Průvodce neklidným územím - Příběhy českého výtvarného umění 1900-2015. Všetky informácie o produkte Kniha Průvodc ... Průvodce neklidným územím - Příběhy českého výtvarného ... ... . Všetky informácie o produkte Kniha Průvodc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY