Bob Dylan mezi obrazy: Intermediální zkoumání

Bob Dylan mezi obrazy: Intermediální zkoumání - Jakub Guziur | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Guziur
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bob Dylan mezi obrazy: Intermediální zkoumání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bob Dylan mezi obrazy: Intermediální zkoumání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Guziur. Číst Bob Dylan mezi obrazy: Intermediální zkoumání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Původní česká publikace mapuje dráhu jednoho z nejvýznamnějších umělců všech dob především z problematiky obrazu a jeho významovosti. Andrew Kelly v úvodu katalogu k výstavě Dylanových výtvarných prací napsal: „Dylana posuzujeme především jeho hudebním dílem; nevnímáme ho jako umělce v nejširším významu, kterým skutečně je.“ Kniha se proto neomezuje pouze na Dylanovy obrazy básnické, věnuje se rovněž obrazům filmovým a výtvarným. Zamýšlí se nejen nad uměleckým obrazem jako základním prvkem Dylanovy poetiky, ale i nad obrazy jeho persony, které představují důležitou součást umělcova díla.


...n mezi obrazy Autor: Guziur, Jakub Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788075112880 ISBN: 978-80-7511-288- Popis: 1× kniha, vázaná, 116 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Kolínský kancionál z roku 1517 a bratrský zpěv na počátku ... ... . vydání) Bob Dylan mezi obrazy -- Intermediální zkoumání - Guziur, Jakub ; Poznámky, ilustrace a portréty v textu, soupisy (bibliografie, diskografie a filmografie) v závěru publikace. - "V první knížce jsem se zabýval proměnami západní kultury v druhé polovině ... BoB dylan mezi oBrazy Intermediální zkoumání. 5 Obsah Úvodem 7 Bob Dylan a ideogram 9 I. Obrazy dění, dění obrazů - Poundův ideogram a jeho analogie 11 II. Dění významu mezi méd ... Guziur jakub bob dylan mezi obrazy | Sleviste.cz ... ... BoB dylan mezi oBrazy Intermediální zkoumání. 5 Obsah Úvodem 7 Bob Dylan a ideogram 9 I. Obrazy dění, dění obrazů - Poundův ideogram a jeho analogie 11 II. Dění významu mezi médii - Dylanův ideogram a jeho dynamika 26 Bob Dylan a post-kul...SOUVISEJÍCÍ KNIHY