Útok na pekárnu

Útok na pekárnu - Haruki Murakami | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Haruki Murakami
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Útok na pekárnu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Útok na pekárnu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haruki Murakami. Číst Útok na pekárnu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí ilustrovaný svazek, který svými grafikami doprovodila německá výtvarná umělkyně Kat Menschik, obsahuje dvě povídky. Oba texty spojuje téma, totiž nezvladatelný, krutý hlad. "Měli jsme každopádně hlad jako vlci. A vlastně ne jen tak obyčejný hlad. Spíš to byl pocit, jako když člověk spolkne samotnou prázdnotu vesmírnou." Dva mladí muži - vyzbrojeni kuchyňskými noži - se vypraví do pekárny, aby tam utišili svou potřebu. Nakonec k násilí nedojde, jen majitel je donutí poslouchat úryvky z Wagnerových oper... Při druhé loupeži žádná obyčejná pekárna není po ruce, a tak muž a žena vezmou útokem provozovnu McDonaldu. S brokovnicí v ruce. Někdo poslouchá žízeň, někdo svůj hlad.


... pekárnu . Haruki Murakami; Haruki Murakami ... Tento týden v Ulici: Nový lesbický pár a další zákeřný ... ... . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cizojazyčná literatura Hobby a volný čas Detektivky Další formy prózy Novely, povídky, antologie Romány Klasická literatura Uměn í Zápisníky, kalendáře. Haruki Murakami sa narodil v Kyote v roku 1949. ... Ačkoliv krátká, kniha je velmi hezky zpracovaná, že člověku ani nepřijde, že jsou tov lastně jen pouhé dvě povídky. Tu druhou jsem před lety četl v jedné an ... Kniha: Útok na pekárnu - Haruki Murakami | Knihy.ABZ.cz ... . Tu druhou jsem před lety četl v jedné antologii, propojení s první ji ale dává trochu zajímavější rozměr. ÚTOK NA PEKÁRNU je zvláštně zajímavé podivno, v němž se vlastně nic moc nestane, ale Murakami umí odhalit a předestřít všechno krásu ... Útok na pekárnu jsem musel přečíst už z toho důvodu, že můj největší kámoš se jmenuje Pečivo, takže tohle jsem bral jako vyhlášení fatwy na jeho osobu. Ujiš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY