Apokalypsa Evropy

Apokalypsa Evropy - Zdeněk Šafář | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Šafář
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Apokalypsa Evropy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Apokalypsa Evropy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Šafář. Číst Apokalypsa Evropy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Normální pražský zimní den a najednou je všechno jinak. Neznámé záření usmrtilo všechny, kteří nebyli nějak chráněni, a zachránilo se méně než pět procent populace. A to nejen v Praze, ale jak se později ukázalo, i na polovině zeměkoule. Evropa byla najednou mrtvá. Žádná vláda, policie, žádná pomoc zvenčí. Hrozí narkomani, gangy bezdomovců a bezvládí. Náhodně se ale začínají organizovat skupiny těch, kteří přežili. Jak si opatřit světlo, vodu a později potraviny? Jak zabránit invazi z Asie, která přežila? Jak ochránit české památky, cennosti a na čem vybudovat identitu národa? Bude to vůbec možné? Jak se zachová svět? To jsou vážné otázky, které si autor v uvedené knize právem klade.


...pokalypsa Evropy Přidat komentář. Dax ... Kniha: Apokalypsa Evropy (Zdeněk Šafář) | Martinus ... . 6 03.03.2018. Děd, co vypadá jako Aemon Targaryen, napsal knihu, která nejspíš měla podpořit sociologickou studii o vytváření a udržování organizací v případech kolapsů. ... The next video is starting stop. Loading... This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Apokalypsa Evropy od Zdeněk Šafář v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Všechny inform ... Apokalypsa Evropy | KNIHCENTRUM.cz ... . Ověřeno zákazníky. Všechny informace o produktu Kniha Apokalypsa Evropy - Zdeněk Šafář, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Apokalypsa Evropy - Zdeněk Šafář. Ranč Apokalypsa obléhala policie dlouhých 51 dní. Nakonec lehl popelem ... Máme pro Vás řešení, stačí pravidelně navštěvovat tento we...SOUVISEJÍCÍ KNIHY