Všude dobře...A kde nejlíp?

Všude dobře...A kde nejlíp? - Olga Ryšavá | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Ryšavá
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všude dobře...A kde nejlíp?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všude dobře...A kde nejlíp? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Ryšavá. Číst Všude dobře...A kde nejlíp? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Biografie české architektky Olgy Ryšavé, která společně se svým manželem, architektem Pavlem Ryšavým, působila od 60. let v kanadské emigraci.Autorka líčí, co všechno pro ně emigrace znamenala: jak hledali první práci, první byt, jak skládali zkoušky kvůli kulatému razítku, jak si otevřeli vlastní architektonickou kancelář, jak získali a obhajovali pověst architektů "ze stařičké Evropy, kteří dokážírekonstruovat vše historické...".Manželé například v letech 1975–1982 navrhli přestavbu nejslavnější kanadské památky -parlamentuPeace Tower v Ottawě. Za originální řešení - první šikmý výtah na světě - získali kanadskou státní cenu. V americkém Lake Placid zase vypracovali projekt přestavby bývalého olympijského hotelu. Kniha Všude dobře… a kde nejlíp? je příběh manželů, architekta a architektky, kteří žili i tvořili na plné obrátky, a spoléhali se především jeden na druhého. "Byli jsme pořád pohromadě, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu",vzpomíná autorka. "Byli jsme jako dvě do sebe perfektně zapadající lžičky".


... dobře, doma nejlíp. A to hlavně proto, že je to jedno z mála míst, kde si můžeme vytvořit svět podle našich představ ... Všude dobře, v hospodě nejlíp? - Blog iDNES.cz ... . S touto myšlenkou Wuders nábytek navrhujeme a pevně se ... Karel Gott & Charlotte Ella Gottová - Srdce nehasnou (oficiální video) (German/English subtitles) - Duration: 4:35. SUPRAPHON Recommended for you 2.BLAHA vs PROČKO.Politický duel,aký tu ešte nebol.Toto musíte vidieť.Poriadne ostrá výmena názorov. - Duration: 26:42. Nebeskė Kråľovstvo 31,229 views Český-jazyk.cz - SLOHOVÁ PRÁCE: Všu ... Kniha Všude dobře...A kde nejlíp? - Olga Ryšavá ... ... .Poriadne ostrá výmena názorov. - Duration: 26:42. Nebeskė Kråľovstvo 31,229 views Český-jazyk.cz - SLOHOVÁ PRÁCE: Všude dobře, doma nejlíp (Zamyšlení) › • zamyšlení s prvky líčení Toto přísloví se neříká jen tak nadarmo, i když se asi každému vybaví jiné místo, kde je doma. Někdo může za domov považovat naši vlast, Českou... Všude dobř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY