Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství

Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství - Radomil Hradil (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radomil Hradil (ed.),
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomil Hradil (ed.),. Číst Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtenář má před sebou sborník vybraných textů Rudolfa Steinera, které se zabývají identitou pověstného zakladatele bratrstva Růžového kříže Christiana Rosenkreutze a podstatou a posláním rosikruciánství. Steiner se k těmto problémům opakovaně vracel a poukazoval na jejich význam; jeho duchovní věda na rosikruciánské hnutí přímo navazovala. Hovořil o předcházejících inkarnacích i následujícím vtělení této individuality, o Chíramovi, staviteli Šalomounova chrámu, o Lazarovi-Janovi a též o hraběti de Saint Germain. Editor shromáždil Steinerovy komentáře k základním pramenným textům, jeho poznatky o zásadách rosikruciánského zasvěcení a meditaci i výklady znamení kříže s růžemi či rosikruciánských průpovědí.


...niha: Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství Autor: Rudolf Steiner Vybrané texty zakladatele antroposofie R ... Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství ... . Steinera, které se věnují rosikruciánství, jejich legendárnímu zakladateli Christianu Rosenkreutzovi a některým jeho inkarnacím (stavitel ... Kniha: Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství (Rudolf Steiner). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství Autor: Steiner, Rudolf Editor: Hradil, Radomil Nakladatel: Fabula EAN: 9788087635476 ISBN: 978-80-87635-47-6 Překlad: Hradil, Radomil Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rok vydání: 2016 (1. vydání) Mise Christiana Ro ... Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství ... . vydání) Mise Christiana Ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY