Nehoda

Nehoda - C. L. Taylor | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
C. L. Taylor
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nehoda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nehoda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C. L. Taylor. Číst Nehoda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zavírat oči před vlastní minulostí je spolehlivý způsob, jak si zatemnit budoucnost.Sue Jacksonová setrvávala dlouhá léta v domnění, že má dokonalou rodinu. Z omylu ji vyvede tragická událost: její dospívající dcera Charlotta vědomě vstoupí před jedoucí autobus. Dívka skončí v kómatu a její matka pochopí, že až doposud zavírala oči před temnou realitou. A že je načase, aby té realitě začala čelit. Sue se snaží zjistit, co dceru přimělo k tak zoufalému činu. Probírá se detaily Charlottina života, noří se stále hlouběji do dívčina soukromí... a pak v jejím deníku narazí na děsivý záznam. Teprve po jeho přečtení se Sue opravdu ocitá v pekle. Z lidí, které měla dříve ráda, se postupně stávají nepřátelé, kterým nedůvěřuje. A ona sama v sobě sbírá odhodlání, aby se dokázala vrátit do vlastní minulosti, kterou v sobě dávno pohřbila. Tolik na ty dávné hrůzy chtěla zapomenout! Zapomenout ale nemůže. Nesmí. Protože pokud chce své dceři pomoci, musí z paměti vylovit všechny přízraky z minulosti. Jedině tak zjistí, odkud Charlottě hrozí největší nebezpečí. A možná dokonce zjistí, že největším nebezpečím je pro svou dceru ona sama..


...ehoda (born 9 May 1952, in Hulín) is a former Czech football forward ... Zdeněk Nehoda | National Football Teams ... .At international level, he played for Czechoslovakia, making 91 appearances and scoring 31 goals, usually as a right-winger.He was a participant in the 1982 FIFA World Cup.He won a gold medal in the UEFA Euro 1976 and a bronze medal in the UEFA Euro 1980.He is currently an agent, representing a number of Czech and ... nehoda překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností nehoda, neprůjezdný pravý jízdní pruh jízdní souprava mimo jízdní pruhy - přilehlá travnatí stráň. Událostí je ovlivněn jeden směr provozu 1,003 Followers, 262 Fo ... Aktuální dopravní nehody : Zákruta.cz ... . Událostí je ovlivněn jeden směr provozu 1,003 Followers, 262 Following, 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY