Po práci Legraci: Lexikon lidové tvořivosti z dob socialismu

Po práci Legraci: Lexikon lidové tvořivosti z dob socialismu - Jan Nejedlý, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Nejedlý,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Po práci Legraci: Lexikon lidové tvořivosti z dob socialismu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Po práci Legraci: Lexikon lidové tvořivosti z dob socialismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Nejedlý,. Číst Po práci Legraci: Lexikon lidové tvořivosti z dob socialismu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, čemu se za socialismu říkalo moč mrtvé asfaltérky? Co to byl šedý mor, štrougalky, buzertaška, Leninovy sáně či bakelitový jaguár? V době před revolucí jsme zažívali zlatou éru lidové tvořivosti – a to nejlepší z ní najdete právě v této knize. Dostáváte do ruky jedinečný přehled historie, v níž minulost ožívá skrze vtipy a žerty. Zábavný i poučný bedekr na cestu do hlubin totality ilustruje dobový obrazový materiál.


...i Legraci: Lexikon lidové tvořivosti z dob socialismu Jan Nejedlý, Jakub Šofar Nakladatel: BizBooks 2016 Po práci legraci Lexikon lidové tvořivosti z dob socialismu ... Po práci legraci III : lexikon lidové tvořivosti z dob ... ... ... Socialismus byl tragickou kapitolou české historie, avšak skvělou kapitolou českého humoru. Víte, čemu se za socialismu říkalo moč mrtvé asfaltérky? Co to byl šedý mor, štrougalky, buzertaška, Leninovy sáně či bakelitový jaguár? ... Další tituly z řady ... Lexikon lidové tvořivosti z dob budování kapitalismu Napsal Ivo Fencl Kategorie: Literatura 14.05.2020 09:27 Recenze Humor Po trilogii Po ... Údolí dutých hlav, erárky nebo kurvex připomíná lexikon ... ... ... Další tituly z řady ... Lexikon lidové tvořivosti z dob budování kapitalismu Napsal Ivo Fencl Kategorie: Literatura 14.05.2020 09:27 Recenze Humor Po trilogii Po práci legraci, která probírala a nesystematicky třídila typické prvky až bizarnosti socialismu včetně politických vtipů, dobových průpovídek či přezdívek papalášů a prominentů ... Lexikon lidové tvořivosti z dob socialismu. Po pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY