Jeden z milionu

Jeden z milionu - Martin Reiner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Reiner
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jeden z milionu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jeden z milionu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Reiner. Číst Jeden z milionu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejsem a nikdy nebudu Tom Cruise... Já jsem Mára, Docent ze sportovního baru, jednooký král mezi slepými, hvězda v kruhu ztracených, říká jedna z postav této knížky. Není v tom sama; Reinera nepřitahuje exotika extrémů, svět jeho povídek ukazuje takříkajíc ke střednímu proudu, kde nás chtě nechtě pluje (či se stébla chytá) nejvíc, kde žijeme své příběhy ve vlastní šťávě: Může za to matka, otec nebo někdo Jiný? Přijde náš anděl? Zůstat se ženou, nebo jít? Co si počít se zkaženým dnem na dovolené? V literatuře se umění povídky cení vysoko, a autor vstupuje na její půdu připraven: ví, jak zatavit do slov tvář či pachuť chvíle, umí zaznamenat žhavé jádro příběhů – proto čtenář může mít často pocit, že se ocitl na kanapi v kuchyni své existence.


...Jeden z milionu Autor: Martin Reiner Povídkový soubor básníka, prozaika a nakladatele těží z pocitů a zážitků většinou všedních lidí, kteří se dostávají do konfliktních, nepříjemných či ožehavých situací ... Jeden z milionu | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Jeden z milionu 2016; Básník (Román o Ivanu Blatném) 2014; Tři tatínci a maminka 2010; Lucka, Maceška a já 2009; Plachý milionář přichází 2008; všech 16 knih autora. Kniha Jeden z milionu je v Kniha povídek mě překvapila skvělou prací s prostředím, obsahově ale potěší asi jen určitou část lidí milujících jeden konkrétní (ale výrazný) aspekt současné české prózy ... J ... Reiner, Martin : Jeden z milionu ... . Kniha Jeden z milionu je v Kniha povídek mě překvapila skvělou prací s prostředím, obsahově ale potěší asi jen určitou část lidí milujících jeden konkrétní (ale výrazný) aspekt současné české prózy ... Jeden z milionu Autor: Reiner, Martin Nakladatel: Větrné mlýny EAN: 9788074431906 ISBN: 978-80-7443-190-6 Ilustrace: Dvořáková, Martina Popis: 1× knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY