Dobrodružství modré rybky

Dobrodružství modré rybky - Sara Muziová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sara Muziová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodružství modré rybky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrodružství modré rybky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Muziová. Číst Dobrodružství modré rybky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tyto antistresové omalovánky se vydávají po stopách modré rybky, která byla zvyklá trávit své dny v akváriu, než nadešel čas jejího velkého dobrodružství. To ji přivedlo do těch nejneuvěřitelnějších míst a situací: nejprve vyletěla na křídlech motýla do nebe, vzápětí přistála v zeleni listů a podívala se i na mořské dno, tím to však zdaleka neskončilo. Ilustrátorka Sara Muziová vytvořila sérii půvabných kreseb, s nimiž lze tříbit malířský talent, cit pro barvy, rozvíjet fantazii, nebo jednoduše strávit příjemné chvíle.


...Watercolors in Coloring Books | Secret Garden | Magical Jungle | Johanna Basford + Others - Duration: 43:59 ... Dobble hleda se dory levně | Mobilmania zboží ... . The Art Spirits Recommended for you Dobrodružství modré rybky - Antistresové omalovánky ; Tyto antistresové omalovánky se vydávají po stopách modré rybky, která byla zvyklá trávit své dny v akváriu, než nadešel čas jejího velkého dobrodružství. To ji přivedlo do těch ... Dobrodružství modré rybky. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtená ... Sara Muziová - Dobrodružství modré rybky - Antistresové ... ... ... Dobrodružství modré rybky. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Tyto antistresové omalovánky se vydávají po stopách modré rybky, která byla zvyklá trávit své dny v akváriu, než nadešel čas jejího velkého dobrodružství. To ji přivedlo do těch ... Tyto antistresové omalovánky se vydávají po stopách modré rybky, která byla zvyklá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY