Dokonalá matka je mýtus!: Dosud nezveřejněná pravda o nelítostném údělu matek

Dokonalá matka je mýtus!: Dosud nezveřejněná pravda o nelítostném údělu matek - Virginie Duplessyová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Virginie Duplessyová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dokonalá matka je mýtus!: Dosud nezveřejněná pravda o nelítostném údělu matek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dokonalá matka je mýtus!: Dosud nezveřejněná pravda o nelítostném údělu matek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Virginie Duplessyová. Číst Dokonalá matka je mýtus!: Dosud nezveřejněná pravda o nelítostném údělu matek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tahle kniha zbaví všechny maminky pocitu viny a s humorem jim vrátí sebevědomí. Vstupte do života žen zavalených prací, přestaňte se trápit dokonalými matkami, otevřete témata, která byla doposud tabu a o kterých holky mluví jen potichu. Virginie Duplessyová nám nabízí (nám všem!) zábavný návod, který nám vyvolá úsměv na tvářích. Kojenecké lahve, tchýně, nočníčky, porod, jesle, manžel, oslavy narozenin, hračky, sex, epilace, kočárek… Tohle všechno tu najdete! Normální matka se vrhá do protiútoku sice s odhodláním, ale vždycky s humorem a něhou. Dokonalá matka neexistuje a… tím líp!


... matka neexistuje a… tím líp! Virginie Duplessyová je matkou dvou dětí ve věku dvou a pěti roků ... Knihy Matka - Heureka.cz ... . Dvanáct let pracovala jako novinářka. Dnes svůj čas dělí mezi psaní a rodinný život. (dosud nezveřejněná pravda o nelítostném údělu matek) Dokonalá matka je mýtus! 2,66 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Dokonalá matka je mýtus! Dosud nezveřejněná pravda o nelítostném údělu matek ... Zábavný návod pro přežití obyčejných matek Tahle kniha zbaví všechny maminky pocitu viny a s ... Dokonalá matka je mýtus!: Dosud nezveřejněná pravda o ... ... ... Zábavný návod pro přežití obyčejných matek Tahle kniha zbaví všechny maminky pocitu viny a s humorem jim vrátí sebevědomí. Vstupte do života žen ... Název: Dokonalá matka je mýtus! - Dosud nezveřejněná pravda o nelítostném údělu matek. Autor: Virginie Duplessyová. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Humor, satira; ISBN: 978-80-7505-490-6. E...SOUVISEJÍCÍ KNIHY