Pod vodou

Pod vodou - James Marrison | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
James Marrison
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod vodou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod vodou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Marrison. Číst Pod vodou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tak jako díla Agathy Christie či populární televizní seriál Vraždy v Midsomeru ukazuje i strhující románový debut Jamese Marrisona odvrácenou stranu zdánlivé idyly anglické venkovské komunity, ve které vládne nedůvěra a strach a nic není tak, jak se na první pohled zdá. Když je detektiv Guillermo Downes povolán do malebné anglické vesnice, aby vyšetřil brutální vraždu Franka Hursta, okamžitě se mu vybaví jiné mrtvé tělo: před lety vyšetřoval na stejném místě tragickou smrt Hurstovy manželky. Hurst byl navíc v minulosti rovněž jedním z podezřelých v případu zmizení dvou místních školaček, který zůstal neobjasněn. Vrhne mužova smrt na předchozí kauzy nové světlo a bude Downes konečně schopen splnit svůj někdejší slib, že únosce dívek dopadne? Neodbytné vzpomínky na dávné trýznivé události z detektivova vlastního života jen posilují temnou atmosféru příběhu, který nekompromisně míří ke svému mrazivému vyústění.


...ky na vysokej úrovni a aj všetko pod vodou ... Pod vodou - Juli Zeh | Databáze knih ... . Ale nudný dej, odpudivé postavy, žiadny frajer alebo drsniak, všetci potentovaní od strachu. Skla-ma-nie. (26.4.2020) všechny komentáře uživatele / Chrustyn. Rychlý úvod je efektivní a diváka perfektně vtáhne do děje. Herci jsou fajn, přestože jim scénář nenabízí mnoho ... Pod vodou Celý Film česky "CZ Zdarma Online Sleduj :: - https://bit.ly/34fr451 Akční / Thriller / Horor / Sci ... Jak se koupe tank? AČR brodí tanky T-72 po dně řeky a tedy ... ... .ly/34fr451 Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi Česko, 2020, 95 min Režie: William Eubank Sc... Pod vodou 2020 ke shlédnutí CZ Filmy Online Videa, Pod vodou (2020) Sledujte CZ Filmy Online a zdarma. Pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY