Velká pohádka o malé víle

Velká pohádka o malé víle - Jitka Hladká, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Hladká,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká pohádka o malé víle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká pohádka o malé víle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Hladká,. Číst Velká pohádka o malé víle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mimi je ta nejdobrosrdečnější víla, jaká kdy tančila na louce u Hostavického potoka. Vypadá sice jako obyčejná holčička, ale rozhodně dokáže neobyčejné kousky. Nechte se unášet půvabnými příběhy, které víla během všech čtyř ročních období zažije se zvířátky a rostlinkami na louce u Hostavického potoka. Objevíte kouzlo nebeské duhy nebo posledního dne v roce. Mimi vždycky pomůže v pravou chvíli a možná s ní zažijete i zázrak. Krásně ilustrovaná knížka v dětech probudí vztah k přírodě a poslouží také jako milé čtení na dobrou noc. Ilustrace v knize pocházejí z dílny ilustrátorské legendy Vlasty Švejdové a jistě potěší všechny generace čtenářů pohádek.


...ně se svou manželkou Jitkou napsal pohádkové knihy Velká pohádka o malé víle, Kouzelný autobus a alegorický příběh pro děti i dospělé Tajemství pergamenů ... Pohadka o zoubkove vile | Sleviste.cz ... . Je autorem námětu a scénáře celovečerního životopisného filmu o profesoru Josefu Thomayerovi Prosté krutosti v režii Vladimíra Drhy, s Radoslavem ... VELKÁ POHÁDKA O MALÉ VÍLE Vydala GRADA Publishing, a.s., pod značkou U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 6387. publikaci ... Grada Velká pohádka o malé víle - Hladký Marek, Hladká Jitka, Švejdová Vlasta ... Velká pohádka o malé víle - Vlasta Švejdová,Marek Hladký ... ... .: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 6387. publikaci ... Grada Velká pohádka o malé víle - Hladký Marek, Hladká Jitka, Švejdová Vlasta . Kniha - autor Marek Hladký; Jitka Hladká; Vlasta Švejdová, 104 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Mimi je ta n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY