Odhalte své silné stránky!: Zjistěte, co ve vás je

Odhalte své silné stránky!: Zjistěte, co ve vás je - Svenja Hofert | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Svenja Hofert
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Odhalte své silné stránky!: Zjistěte, co ve vás je.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odhalte své silné stránky!: Zjistěte, co ve vás je ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svenja Hofert. Číst Odhalte své silné stránky!: Zjistěte, co ve vás je Online je nyní tak snadné!

POPIS


- Nejste si jistí, v čem jste skutečně silní? - Uvažujete o jiné práci, ale nevíte, která by pro vás byla nejvhodnější? - Rádi byste konečně zjistili, k čemu jste „jako stvoření“ a jak své přednosti nejlépe rozvíjet?Pak je tato kniha přesně pro vás! S její pomocí odhalíte, jaké jsou vaše silné stránky, a následně zjistíte, jak je uplatnit v práci i soukromí a jaké povolání je pro vás to pravé. Ať už si teprve vybíráte svou profesi, nebo uvažujete o změně zaměstnání či o podnikání, tato knížka bude vaším nejlepším rádcem. Čtivá a srozumitelná publikace je plná rad a praktických tipů. Je v ní detailně popsáno celkem 50 silných stránek. Díky komplexnímu testu zjistíte, jaká z mnoha kombinací silných stran sedí právě vám, jak tyto své stránky dále rozvíjet či jaká povolání jsou vám šitá na míru.Poznejte své silné stránky a využívejte je každý den!


...lte své silné stránky! Spomocí této knihy odhalíte, jaké jsou vaše silné stránky, a zjistíte, jak je rozvíjet a využívat vpráci i soukromí či jaké povolání je vám šité na míru ... Odhalte své silné stránky! | oPsychologii.cz ... . Ať už... ODHALTE SVÉ SILNÉ STRÁNKY! ZJISTĚTE, CO VE VÁS JE Svenja Hofert. že ů m o P aší v s v á m é ro u kari ZJISTĚTE, CO VE VÁS JE. ODHALTE SVÉ SILNÉ . STRÁNKY! Pomůže . vám s vaší . kariérou. Svenja Hofert. ODHALTE. SVÉ. SILNÉ. STRÁNKY! Pak je tato kniha přesně pro vás! S její pomocí odhalíte, jaké jsou vaše silné . stránky, a následně zjistíte, jak je uplatni ... Odhalte své silné stránky! - Svenja Hofert od 83 Kč ... ... . kariérou. Svenja Hofert. ODHALTE. SVÉ. SILNÉ. STRÁNKY! Pak je tato kniha přesně pro vás! S její pomocí odhalíte, jaké jsou vaše silné . stránky, a následně zjistíte, jak je uplatnit v práci i soukromí a jaké povolání je . pro vás to pravé. Kniha: Odhalte své silné stránky! -- Zjistěte, co ve vás je - Svenja Hofert. Fungujeme! Vážení zákazníci, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY