Jasmínové nebe

Jasmínové nebe - Sita Brahmachariová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sita Brahmachariová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jasmínové nebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jasmínové nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sita Brahmachariová. Číst Jasmínové nebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mira Levensonová je bez sebe nadšením, že konečně letí do Indie, kde se má poprvé v životě setkat se svou tetou a sestřenicí. Již od přistání začne na Miru dorážet jak dusivé vedro, tak i příval nových a exotických zážitků, výjevů, zvuků a hluboko pohřbených rodinných tajemství… Jakmile se seznámí s Džanuem, vycítí, že mezi nimi vzniká pouto. Džanu se stane průvodcem, který jí ukáže krásnou i chaotickou Kalkatu. Nic není takové, jaké si to Mira představovala – a domov se náhle zdá být velmi daleko. Mira je rozhodnutá během návštěvy Indie za každou cenu zjistit pravdu o své rodině. Bude ale muset udělat ještě jedno rozhodnutí, které někomu zlomí srdce.


...ové nebe book. Read 61 reviews from the world's largest community for readers ... Kniha: Jasmínové nebe - Sita Brahmachariová | Knihy.ABZ.cz ... . Mira Levensonová je bez sebe nadšením, že konečně letí do Indie, kde... Jasmínové nebe. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Na Jasmínové nebe jsem se moc těšila. Autorka píše velice čtivě ... Kniha: Jasmínové nebe (Sita Brahmachari) | Martinus ... . ... Na Jasmínové nebe jsem se moc těšila. Autorka píše velice čtivě a přestože jsou její knihy určeny mladším čtenářům, nachází se v nich mnoho moudrých myšlenek, které zasáhnout všechny věkové kategorie. Příběh tak není pouze povrchové vyprávění děje, ale právě na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY