Královská hraničářka: Hraničářův učeň - Kniha dvanáctá

Královská hraničářka: Hraničářův učeň - Kniha dvanáctá - John Flanagan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Flanagan
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Královská hraničářka: Hraničářův učeň - Kniha dvanáctá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Královská hraničářka: Hraničářův učeň - Kniha dvanáctá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Flanagan. Číst Královská hraničářka: Hraničářův učeň - Kniha dvanáctá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se Will stal členem hraničářského sboru, složil slavnostní přísahu. Teď se zdá, jako by pro něho nic neznamenala. Poté co byl jeho život rozvrácen strašlivou tragédií, nemyslí Will na nic jiného než na pomstu. Willovi znepokojení přátelé musejí najít způsob, jak ho odvrátit od temné cesty. S řešením přichází Halt: Will si vezme na starost učně. Všechny překvapí, koho Halt navrhuje – a je to žádost, kterou Will nemůže odmítnout. Výcvik vzdorovité a svéhlavé dospívající dívky je náročný. A když Will na jedné výpravě narazí na bandu zločinců, musí se rozhodnout, co je pro něho důležitější, zda dotáhnout do konce svou pomstu, nebo zachránit nevinné životy. V poslední knize série Hraničářův učeň je v sázce víc než kdy předtím. Je to Willova poslední výprava pro hraničářský sbor?


...Hraničářův učeň - Kniha dvanáctá - Královská hraničářka - John Flanagan Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Hraničářův učeň - Královská hraničářka | Albatrosmedia.cz ... . Královská hraničářka: Hraničářův učeň - Kniha dvanáct ... Hraničářův učeň 12 - Královská hraničářka. ... Královská hraničářka Hraničářův učeň - Kniha dvanáctá. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje ... Počet stran: 456, Cena: 249 Kč, Rok vydání: 2014, Nakladatelství: EGMONT, Dvanáctá kniha z fantasy série o hraničářském učni a jeho př ... E-kniha: Hraničářův učeň 12 - John Flanagan | Knihy.ABZ.cz ... ... Počet stran: 456, Cena: 249 Kč, Rok vydání: 2014, Nakladatelství: EGMONT, Dvanáctá kniha z fantasy série o hraničářském učni a jeho přátelích. Will dostane na starost učně, aby přišel na jiné myšlenky. Pro starší děti. Když se Will stal členem ... Hraničářův učeň Králo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY