Císař Nihon-Džinu: Hraničářův učeň - Kniha desátá

Císař Nihon-Džinu: Hraničářův učeň - Kniha desátá - John Flanagan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Flanagan
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Císař Nihon-Džinu: Hraničářův učeň - Kniha desátá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Císař Nihon-Džinu: Hraničářův učeň - Kniha desátá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Flanagan. Číst Císař Nihon-Džinu: Hraničářův učeň - Kniha desátá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Horác by se coby vyslanec v cizí zemi neměl vměšovat do vnitřních záležitostí – ale nedokáže nečinně přihlížet, jak se křivopřísežný šlechtic pokouší uchvátit trůn. Horác odjel s vojenským poselstvím ke dvoru císaře Nihon-džinu. Od té doby už uplynuly celé měsíce, a on se dosud nevrátil. Pak Evanlyn dostane zprávu, že v Nihon-džinu vypuklo povstání sendžiů proti právoplatnému císaři a Horác se rozhodl zůstat a postavit se na stranu svrženého panovníka. Evanlyn si dělá o Horáce starosti a ve společnosti Willa, Alyss a Halta se mu vydá do Nihon-džinu na pomoc. Zatímco Horác a Will se pokoušejí vytvořit z nihondžinských lesních dělníků vojenskou sílu, která by dokázala čelit dokonale vycvičeným sendžiům, Evanlyn a Alyss musejí překonat dlouho trvající vzájemné soupeření a hledat pomoc u tajemných horalů na severu.


...Hraničářův učeň - Kniha desátá - Císař Nihon-džinu - John Flanagan ... 10 císař nihon džinu by jirka.baumbach - Issuu ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Císař Nihon-Džinu: Hraničářův učeň - Kniha desátá John Flanagan Nakladatel: Egmont 2011 Desátá kniha z fantasy série o hraničářském učni a jeho přátelích. Horác by se coby vyslanec v cizí zemi neměl vměšovat do vnitřních z ... Hraničářův učeň - Kniha desátá - Císař Nihon-džinu ... ... . Horác by se coby vyslanec v cizí zemi neměl vměšovat do vnitřních záležitostí, ale nedokáže nečinně přihlížet, jak se křivopřísežný šlechtic pokouší uchvátit trůn. ... Ke knize "Hraničářův učeň - Císař Nihon-džinu" doporučujeme také: Hraničářův učeň - Kniha desátá - Císař Nihon-džinu. Celkové hodnocení ... Hraničářův učeň (Kniha desátá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY