Tajemství přitažlivosti srdce

Tajemství přitažlivosti srdce - Ruediger Schache | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ruediger Schache
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství přitažlivosti srdce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství přitažlivosti srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruediger Schache. Číst Tajemství přitažlivosti srdce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nic v našem životě se nestane náhodou. To, jak jednotlivé vztahy vznikají a vyvíjejí se, nemá nic společného se štěstím nebo smůlou. Příčinou všeho, co se nám děje, je tajemná síla, která nás všechny spojuje. Má vliv na to, zda jeden druhého najdeme nebo nikoli. Je původcem toho, co cítíme a jak se chováme. A rozhoduje také o tom, zda vznikne láska. Jakmile této síle porozumíme a vědomě ji formujeme, bude v našem životě přitahovat přesně ty lidi a jevy, po nichž toužíme.


... tajemství v sobě skrývá prastaré poznání ... Kniha Tajemství přitažlivosti srdce - Trh knih - můj ... ... . Kdo se jím řídí, sám určuje, co se stane, a s tímto novým vědomím přitahuje ty, po nichž touží. Category Kniha: Tajemství přitažlivosti srdce - Ruediger Schache Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Všechny informace o produktu Kniha Tajemství ... Tajemství přitažlivosti srdce - Ruediger Schache | KOSMAS ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Tajemství přitažlivosti srdce - Ruediger Schache, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemství přitažlivosti srdce - Ruediger Schache. Nic v našem životě se nestane náhodou.To, jak jednotlivé vztahy vznikají a vyvíjejí se, nemá nic společného se štěstím n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY