Malý buddha a vesmír

Malý buddha a vesmír - Premartha, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Premartha,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý buddha a vesmír.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý buddha a vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Premartha,. Číst Malý buddha a vesmír Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malý buddha a vesmír je epický příběh transformace. Najdete v něm dobrodružství, legraci i vhledy. Ukazuje, že dokonce i buddhové, tedy ti, kdo dosáhli nejvyššího bodu vědomí, se musejí neustále pohybovat a rozvíjet. Buddha dávné historie odpočívá ve svém klidném himálajském příbytku v Šambale, když tu obdrží vzkaz: Čaraivéti, jdi stále dál. Náš hrdina se tedy vydává na dobrodružnou cestu, během které je nejprve za pomoci kombinace nových technologií a kouzel proměněn v malého chlapce, buddhu v dětském těle. V této podobě se setkává s moderním světem, obnovuje stará přátelství a nachází nová, a stává se obětí kletby, jež je ozvěnou dávné minulosti... Jeho nejlepší přítel, Opičák, se pak vydává na pouť za uzdravením, při které zcestuje celý svět. Rozkošná směs romantiky, moderních technologií a věčnosti.


...uddha a vesmír je epický příběh transformace ... Seriál Tajemný vesmír - YouTube ... . Najdete v něm dobrodružství, legraci i vhledy. Ukazuje, že dokonce i buddhové, tedy ti, kdo dosáhli nejvyššího bodu vědomí, se musejí neustále pohybovat a rozvíjet. Malý buddha a vesmír je epický příběh transformace. Najdete v něm dobrodružství, legraci i vhledy. Ukazuje, že dokonce i buddhové, tedy ti, kdo dosáhli nejvyššího bodu vědomí, se musejí neustále pohybovat a rozvíjet. Malý buddha a vesmír je epický příběh tra ... Malý Buddha a vesmír - - Megaknihy.cz ... . Malý buddha a vesmír je epický příběh transformace. Najdete v něm dobrodružství, legraci i vhledy. Ukazuje, že dokonce i buddhové, tedy ti, kdo dosáhli nejvyššího bodu vědomí, se musejí neustále pohybovat a rozvíjet. Svarup a Premartha. Pre základnú funkčnosť...SOUVISEJÍCÍ KNIHY