Alfa žena ve vztazích: Jak mohou silné ženy nalézt lásku a štěstí, aniž by se usadily

Alfa žena ve vztazích: Jak mohou silné ženy nalézt lásku a štěstí, aniž by se usadily - Sonya Rhodes, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sonya Rhodes,
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Alfa žena ve vztazích: Jak mohou silné ženy nalézt lásku a štěstí, aniž by se usadily.pdf


Chcete si knihu přečíst?Alfa žena ve vztazích: Jak mohou silné ženy nalézt lásku a štěstí, aniž by se usadily ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sonya Rhodes,. Číst Alfa žena ve vztazích: Jak mohou silné ženy nalézt lásku a štěstí, aniž by se usadily Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Vyslechla jsem si už hodně Alfa žen, které měly strach, že si nenajdou někoho, koho by milovaly a za koho by se provdaly. Jsou plny obav z toho, že se jich muži příliš bojí, a domnívají se, že by se možná měly přizpůsobit. Tohle tak doopravdy není! Je to veliký omyl!“ Vždy, když slyším ženy říkat takové věci, rozzlobím se. Samozřejmě, že můj hněv nepatří těmto ženám, ale kultuře, která profituje z vytváření děsivých předpovědí o nešťastné lásce a o asertivním životě sexy Alfa ženy. Je to prostě absurdní. Najít si partnera je pro vás výzva a máte k tomu prostor i obrovskou energii. Jen nesmíte mít po neúspěšných vztazích otřesené sebevědomí. S otřeseným egem z nešťastného vztahu se ženy často cítí nepochopitelně bezbranné a zdeptané. Když vkročí ke mně do poradny, hledají mentora, který je provede složitým bludištěm vztahů, aby se tak vyhnuly slepým koncům, a našly konečně někoho, s kým by sdílely svůj život. Nikdy nepodněcuji ženu k tomu, aby se usadila, uklidnila, anebo z problémů ve vztahu obviňovala výlučně sebe. Nemá to smysl, protože se tím nikdy nic nevyřeší. Vzpomínky na ženy z poradny mi tanuly na mysli a jejich osudové příběhy doslova žadonily o sepsání a o zveřejnění. Každý z těchto příběhů nám něco napoví, posune nás a pomůže nám k lepšímu pochopení vztahů. Dodá nám odvahu neměnit se ve jménu lásky jen proto, abychom si udržely chlapa. Vždyť opravdová láska znamená přijetí. Mrcha. Běhna. Panovačná. Kolem asertivních žen se točí mnoho negativ. Lepší časy pro Alfa ženu nikdy neexistovaly. Vzdělává se, její kariéra je na postupu, je soběstačná, může obhajovat svoji sexualitu a činit samostatná životní rozhodnutí. Mnohé z nich se však obávají, že manželství a dlouhodobý vztah je nakonec mine. Ve společnosti si lidé často stěžují, že jsou ženy „příliš“ silné, „příliš“ ohrožující a „příliš“ sexuální. A co to má za následek? Pokud ženy překonají muže svojí sílou a sexualitou, nikdo si je nebude chtít vzít. Hrozivé předpovědi pro Alfa ženy jsou přehnané, a ti, kteří tyto alarmující předpovědi do světa vypouštějí, mají svoji vlastní agendu. Někdy se i samotné ženy přidají k hlasům těch, kteří tyto informace vysílají. Silná vnitřní obava se dostaví při každém neúspěchu v lásce… A právě proto vznikla tato jedinečná kniha, která každé Alfa i Beta ženě její silné a slabé stránky ozřejmí a pomůže jí najít správnou taktiku pro osobní štěstí. Její součástí je i 100 otázek, které vám, drahé čtenářky, pomohou zjistit, jakým typem vlastně jste.


...fa žena ve vztazích: Jak mohou silné ženy nalézt lásku a štěstí, aniž by se usadily Sonya Rhodes, Susan Schneider Kniha: Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily - Sonya Rhodes; Susan Schneider Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Zelam ti ve za stesti | HLEDEJCENY.cz ... . Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily - Susan, Sonya Rhodes, Schneider, Vydavateľ: Citadella, Väzba: Paperback, Počet strán: 244, Rok vydania:2015 Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěst ... Alfa žena ve vztazích (Sonya Rhodes, Susan Schneider ... ... . Alfa žena ve vztazích - Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěstí, aniž by se usadily - Susan, Sonya Rhodes, Schneider, Vydavateľ: Citadella, Väzba: Paperback, Počet strán: 244, Rok vydania:2015 Jak mohou silné ženy nalést lásku a štěst...SOUVISEJÍCÍ KNIHY