Kam zmizel můj Sýr?

Kam zmizel můj Sýr? - Spencer Johnson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Spencer Johnson
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam zmizel můj Sýr?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kam zmizel můj Sýr? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Spencer Johnson. Číst Kam zmizel můj Sýr? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kam zmizel můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o dvou myškách a dvou lidičkách žijících v Bludišti, kde hledají Sýr. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme - organizace, pro kterou pracujeme, rodina nebo společnost, ve které žijeme. Myšky i lidičkové čelí v příběhu náhlé změně. Jeden z lidičků, který se nakonec vyrovná se změnou úspěšně, napíše na zeď bludiště, co se naučil. Až uvidíte nápisy na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě. Příběh je určený pro všechny věkové skupiny. Můžete jej přečíst za hodinu, ale jeho hluboká moudrost vám zůstane na celý život.


...poděl můj sýr? Co je koho po tom? :D Nemyslím, že je to špatné podobenství o tom, aby se člověk nebál změny a byl na ní připraven ... Kam zmizel můj sýr? - U Džoudyho ... . Spíš si myslím, že hodně lidí štve ten „hajp" kolem, protože zas taková pecka to není. A sám autor svou prezentací tomu nepřispívá. Nicméně z pohledu knížky hezké 4 ... Kam zmizel můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o dvou myškách a dvou lidičkách žijících v Bludišti, kde hledají Sýr. Sýr je metaforou toho, ... Osmikráska: Johnson Spencer: Kam se poděl můj sýr? ... . Je to zábavný a poučný příběh o dvou myškách a dvou lidičkách žijících v Bludišti, kde hledají Sýr. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské ... Kam zmizel můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o dvou myškách a dvou lidičkách žijících v Bludišti, kde hledají Sýr. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať...SOUVISEJÍCÍ KNIHY