Hrad mám, hledám prince

Hrad mám, hledám prince - Susanna Kubelka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Susanna Kubelka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrad mám, hledám prince.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrad mám, hledám prince ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susanna Kubelka. Číst Hrad mám, hledám prince Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hrad mám, hledám prince – která z dnešních dívek může říct něco takového? Annetta, hlavní hrdinka, skutečně hrad vlastní, nebo spíš její strýc, hrabě Eduard, který ji ustanovil univerzální dědičkou. Když bylo Annettě jednadvacet, utekla z domu, lépe řečeno z opravdového hradu opatřeného cimbuřím a strážními věžemi, se svou první láskou Danielem. Ten ji za pět let dokázal připravit o všechny peníze, které zdědila. Annettě nezbývá než se s prosíkem vrátit domů; netuší však, co ji všechno čeká. Rozzlobený, ale milující strýček, který jí záhy odpustí, papoušek Bonnie, jenž rozštípe, na co přijde, ale jinak je to velice inteligentní zvíře, a především veliké tajemství, kterému dlouho nemůže přijít na kloub.


...m, hledám prince - která z dnešních dívek může říct něco takového? Annetta, hlavní hrdinka, skutečně hrad vlastní, nebo spíš její strýc, hrabě Eduard, který ji ustanovil univerzální dědičkou ... Kniha Hrad mám, hledám prince - Trh knih - můj antikvariát ... ... . Když bylo Annettě jednadvacet, utekla z domu, lépe řečeno z opravdového hradu opatřeného cimbuřím a ... Hrad mám, hledám prince - která z dnešních dívek může říct něco takového? Annetta, hlavní hrdinka, skutečně hrad vlastní, nebo spíš její strýc, hrabě Eduard, který ji ustanovil univerzální dědičkou. Hrad mám, hledám prince - která z dnešních dívek může říct něco takového? Annetta, hlavní hrdinka, skutečně hrad vlastní, nebo spíš její strýc, hrabě Eduard, který ji ustanovil univerzální d ... Hrad mám, hledám prince - Susanna Kubelka | KOSMAS.cz ... ... . Hrad mám, hledám prince - která z dnešních dívek může říct něco takového? Annetta, hlavní hrdinka, skutečně hrad vlastní, nebo spíš její strýc, hrabě Eduard, který ji ustanovil univerzální dědičkou. Když bylo Annettě jednadvacet, utekla z domu, lépe řečeno z opravdové...SOUVISEJÍCÍ KNIHY